Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Szoktatok valamilyen...

Anyukák! Szoktatok valamilyen sapkát/kalapot/kendőt tenni a saját fejetekre a napszúrás ellen amikor szabadtéri programotok van gyerekkel?

Figyelt kérdés

Mert az odáig oké, h a gyerek fejét védjük, de a miénket mi védi? Szombaton egész nap a szabadban voltunk, és utána 2 napig fájt a fejem. Szívesen tennék a fejemre vmit, de senkin (anyukákon) se szoktam látni semmit. Nem szeretnék túl feltűnő lenni.

Ti hogyan oldjátok ezt meg?


2011. máj. 25. 15:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nagyon dús a hajam, így nem kell sapka se, kendő se, elég a loboncomat elviselni a fejemen :) A húgomnak viszont elég véknyszálú és kevés haja van, ráadásul szőke, fehér bőrű, neki néha leég a fejbőre a napon! :( Mégsem hord semmit a fején... :(
2011. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Neeeem!Nekem is dús,hosszú hajam van,de ha nem így lenne se viselnék semmit,mert utálom a fejfedőket.Télen se hordok semmit.2 gyerekes anyuka
2011. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Mivel én sem szeretem,a gyerekeimről(a kisebb 3 éves) is elég korán lekerül a sapka(kb. 10 foknál már nem adok semmit rájuk,hacsak nincs erős szél).
2011. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
1. vagyok, az én kislányom 3 éves lesz, rajta is ritkán van sapka. Ilyenkor nyáron csak akkor, ha biciklivel megyünk és fúj a szél, vagy ha napon vagyunk kénytelenek álldogálni, de pld. ha árnyékos helyen vagyunk kint, akkor nincs rajta sapi.
2011. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Én nagy napsütésben természetesen sapkát teszek a fejemre. Van vagy 3 centi hajam, nem véd semmit :D Ráadásul anyajegyes a fejbőröm is. Nekem ez a természetes, hogy nem kapok gutaütést csak azért, mert mások mit szólnak...

Férjem is télen sapkát hord, tavasztól őszig baseball sapkát. 1,5 éves fiam, ha megyünk ki, automatikusan mutatja a sapkát a kalaptartón, és ahogy hazaérünk, veszi is le :)

2011. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Akik tesznek a fejükre, tudnátok linkelni, h milyet?

Köszi!

2011. máj. 25. 16:31
 7/24 anonim ***** válasza:
Figyu. Én linkelni nem tudok, de olyan sima kerek vászonsapit, ami a gyerekeknek is szokott lenni. Van belőle kifordítható verzió is, tuti ismered. Meg van egy olyan "horgolt" anyagú sapim is, az is ilyen fazon, csak mintha horgolva lenne. C und A-ban láttam múltkor sok félét, próba, aztán kiderül, melyik áll jól :) Barátnőmnek nagyon jól állnak a kalapok, ő szalmakalap szerű vékony kalapokat hord nyáron.
2011. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Utolsó:olyan "Surda"(vászon,kis karimával) sapkára gondolsz,nem?
2011. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Azaz. Olyan vászon, karimás. A baseball sapik is tetszenek (egyébként is sportosan öltözök inkább), de azok nem állnak jól, mert nagy a fülem :D

Meg van az a "franciás" sapi is, az is sokaknak jól áll:

[link]


Ez a fazon, de nekem ez se áll igazán jól.

2011. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én a lányaimra vagy kendőt,vagy azt az elöl felhajtott kalapot adom,a fiaimra baseball sapkát,én hol baseball sapit,hol kendőt.A legkevésbé sem érdekel máson van-e,én szeretem, a gyerekeket meg féltem a napszúrástól.És ha nagyon meleg van,bevizezzük a sapikat,az nagyon jól szokott esni nekik.:)
2011. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!