Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Nem tudom ertelme...

Ez mi lehet? Nem tudom ertelmezni ezt a dolgot.

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim. aug. 5 en kellene megjonnie, erre 1jen ejszaka olyan volt, mintha megjott volna. De nem volt veszes a verzes (1 betet), masnapra meg mar csak alig pecsetelt. azota is csak 1-2 csepp van. Mintha nem normalis menztruacio lenne. Probalkoztunk a babaval, 1jen a teszt negativ volt. Mi lehet ez? 5 napig szokott tartani a mensim.
2015. aug. 4. 01:17
 1/10 anonim válasza:
Lehet hogy terhes vagy, de korántsem biztos. Kicsit várj, és meglátod, hogy megjön-e. Ha nem, akkor csinálj még egy tesztet
2015. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

3 dolog is lehet:


- meg fog jönni, és kicsit lassabban indul be, ez elég gyakori

- késői ovu, aminél szintén viszonylag gyakran előfordulhat 1 napos minimális barnázás, de akkor extra hosszú lenne a ciklusod, és írod, hogy 28 naposak, így én ezt kizárnám

- beágyazódási vérzés, de ez meg időben nem igazán stimmel, ha tényleg pontosak a ciklusaid, ráadásul a nőknek csak kb. 20 %-nál fordul elő

- baba van, de még "megjön" egyszer, a méhnyálkahártyának egy kis része leválik, ez is ritka, de előfordul


Ha soha nem volt még ilyen korábban egyetlen egyszer sem, akkor az első, vagy az utolsó verzóra tippelek.

2015. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja várj, most nézem, hogy ez elsején volt, akkor lehetett akár beágyazódási "vérzés" is.
2015. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Azota is van peetelo verzes, nem barnas, rendes ver, de csak nagyon minimalis, napi par csepp. Sosem volt ilyen korabban. Ma csinaltam tesztet, igaz nem reggel, de negativ...

Fogalmam sincs mi ez...

2015. aug. 5. 05:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív, akkor én arra tippelek, hogy kicsit megborulhatott a progeszteron-egyensúly ebben a ciklusban, és kevesebb volt belőle, mint szokott, az pl okozhat pecsételő vérzést. A beágyazódásos vérzést és az ovus vérzést így ki lehet szerintem zárni. Kicsit megborulhattak a hormonjaid ebben a ciklusban. Nekem rendszeresen kezdődött 3-5 napos pecsételéssel a vérzésem. A méhnyálkahártya kicsit nehezebben válik le ebben a ciklusodban. Ha pár napnál tovább tart, jelentkezz be nőgyógyászhoz.
2015. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt reggel kell tesztelni. Másrészt lehetsz még terhes, ha ma kellett volna megjönnie. Tesztelj holnap reggel első vizeletből.
2015. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Teszteltem, Clearblueval, negativ. Itt csak ilyet lehet kapni, lattam, 25-os. Kozben a verzes 3 nap pecseteles utan teljresen megszunt. Kertem idopontot nogyogyaszhoz, de csak 4 het mulva tudott adni ( ez nem ritka itt). Remenykedjek meg bababan?
2015. aug. 5. 22:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, lehetett később is ovulációd.
2015. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt?
2015. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
SZia. koszonom az erdeklodest. semmi. :( nem jottmeg es terhes sem vagyok
2015. aug. 24. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!