Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes, gyakran fáradt...

Kisgyermekes, gyakran fáradt anyukák! Kinek mi válik be?

Figyelt kérdés

Kicsik a gyerkőceim, igazi energiabombák. Győzöm a tempójukat, rengeteget jövünk-megyünk, imádom is a pörgős napjainkat, de egyszer-egyszer olyan ólmos fáradtság kap el, hogy majd összeesem. Soha sem kávéztam, a teát viszont szeretem. Gondoltam, ihatnék ilyenkor egy jó erős zöld teát. De nem akarom rászokni semmilyen koffeinforrásra. Ráadásul szoptatom a kislányomat, és félek, hogy Őt is felpörgetné, valamint a koffein vízhajtó hatása miatt apadna a tejem.

Ki mire esküszik? Hogyan lendültök át a holtponton?


2015. aug. 4. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál gyümölcsteát de olyat amiben csak gyümölcs van ,hibiszkusz,csipkebogyo ,amibe fekete,van az nem jó mert abban van koffein ,illetve szedjél vitamint ,
2015. aug. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szedsz vitamint? Általában a vas vagy magnézium hiány okoz ilyen tüneteket.

Nekem az válik be, ha tartok egy-egy laza napot. Aznap nem főzök, minimális háztartási munkát végzek, a gyerekek alvásidejében én is inkább olvasok, pihenek, nem teszek-veszek. Szerintem egy csésze zöldtea még nem akkora koffeinforrás. Ihatsz gyümölcsteát, citromfű teát.

Ráadásul, amilyen frontok, hőhullámok jönnek-mennek, nem is csoda, ha sokszor úgy érezd, mozdulni sincs erőd. Én ma pl. rögtön fejfájással ébredtem.

2015. aug. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sandrachnologic ***** válasza:
2 gyerkőc van, egy 4 eves aki nem ovis es nem is lesz, es egy 3 hónapos. Napirend összehangolva, igy du van egy olyan 1 oram ami szabad, akkor lepihenek. Mi is sokat jövünk megyunk, vagy ha nem akkor egesz nap kertezunk. Szedek vasat es magneziumot es a terhesvitamint ia. Reggel egy keveros kavet iszok es két szopi között, se a tejre se a gyerekre nincs hatással szerencsere 😊 es szinezek... Kreatív szinezo felnőtteknek. Nagyon jo nyugtató, stresszoldo. Este lefekvés elott fel orat szinezek, a nap lezárásaként 😊
2015. aug. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!