Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ugye nem nagy gond ha van...

Ugye nem nagy gond ha van olyan nap mikor csak 1x jutok ki a gyerekekkel 2-3 orara?

Figyelt kérdés
Nincs kertunk, igyekszem 2 kisfiamat delelott es delutan is levinni par orara de van hogy nem megy...felidos pocakos vagyok, ez a meleg kikeszit, megfajdul hamar a fejem, lassabban haladok a benti dolgokkal.ma muszaj volt fozni, mosni, mire vegeztem mar majdnem 11 volt, a gyerekek tok jol elvoltak, jatszottak es bent most huvosebb van mint kint...delutan mindenkepp kimegyunk csak ugy furdal a lelkiismeret amikornem tudom megoldani a napi 2x-i kintletet...
2015. aug. 4. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, ez a meleg mindenkit kikészít.
2015. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajuk :) A fontos, hogy jól érezzék magukat. :)))
2015. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Semmi bajuk nem lesz, gyerekek se vágynak mindig ki.

Az enyém szeret sétálni, de látom hogy néha inkább itthon bogarászna és nem örül, hogy ki kell menni (kutya miatt muszáj).

Ha szépen eljátszanak, maradjatok bent nyugodtan, majd maximum délután tovább maradtok a játszótéren ha nagy a mozgásigényük.

2015. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
napi 2-3 órát mondanak, hogy az a minimum amennyire ki kell vinni..nyilván van olyan hogy egész nap kint jöttök mentek meg van olyan hogy esik az eső és otthon van a buli. nincs ezzel semmi baj. Az én lányom reggel van kint kb. fél-1 órát, meg este 1-2 órát, pedig van kert de sok a dolog és nem tudok kint ülni vele állandóan
2015. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.nem tudom ki pontozotr igy le mindenkit.... :/ nekem mehnyuhtatoak voltak a calaszok :)
2015. aug. 4. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!