Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerdán voltam nőgyógyásznál...

Nizsuka21 kérdése:

Szerdán voltam nőgyógyásznál 12 hetes első nagy ultrahangon. És a doki 3mm nek mértek. Volt már akinek 3mm mértek és nem lett semmi gond?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
12 hetesen 3mm????
2015. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megnéztem és 8 centinek kéne lennie. Mit mondott az orvos?
2015. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a tarkóredőre gondolt a kérdező.:)

Amúgy a 3 mm még azért pont határérték és akár lehet normális és nem feltétlenül jelenthet gondot. Ha egyébként minden más rendben van, akkor persze, lehet ez teljesen normális is.

Már ha valóban erre gondolt a kérdező. Ha nem, akkor meg nem tudom mire gondolt.:)

2015. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a nyaki redőre gondolsz? ennek kell 3 mm alatt lenni. 3,5 mm volt nálunk, és nem lett Down kóros a babám. nekem akkor minden más a magzat mérete, a tapadás, a szívműködés minden jó volt, csak a nyaki redő volt vastagabb, a 19 hetes uh-ig szét izgultam a fejem, de fölösleges para volt.
2015. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nt? Kerek 3? Valamelyik nap volt itt egy kismama aki megijedt mert hirtelen rosszul értelmezte a leletet. Az állt rajta, hogy <3 mm. Ami jó, mert 3 alatt van.

De ha valóban 3 se kell megijedni, bár lehet amniot tanácsol az orvos de sokkal több eséllyel egészséges a baba, mint nem.

2015. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet értelmesen kiírni egy kérdést? Mi a 3 mm? Mit mondott erre az orvos?
2015. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A dokival beszélj, majd ő felvilágosít,ha nem értesz valamit, kérdezz, azért mész oda. lehet hogy genetikára küld, magzatvízvizsgálatra stb.
2015. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen tarkó redőre gondoltam :)
2015. aug. 5. 20:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma meg jött a kombinált teszt eredménye és down kórkockázatra : közepes 1:840 . Pénteken megyek dokihoz remélem minden oké lesz .
2015. aug. 5. 20:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd ha gondolod,írd le mi lett az eredmény, drukkolok, hogy minden rendben legyen!!
2015. aug. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!