Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miskolcon lenne szükségünk...

Miskolcon lenne szükségünk alkalmi gyerekfelügyeletre, de elég magas árat kaptunk, lenne más megoldás?

Figyelt kérdés
800 ft-os óradíj ajánlatot kaptunk, amit sokallunk. Bezzeg az én anyukám, aki óvónő volt, ingyen, puszta szívességből és gyerekszeretetből vigyázott a szomszéd gyerekre, úgy, mintha saját unokája lenne. Mielőtt megszületett a most 20 hónapos gyerekünk, ő sajnos meghalt. Hol találhatnánk ilyen pótnagyi félét Miskolcon, (aki persze nem ingyen, mert sajnos ezt tényleg nem várhatjuk), de nem is 800 ft-os órabérért számolja a perceket, hanem mintegy pótnagyi, szeretettel vigyázna rá és foglalkozna vele alkalmanként? Más rokonra, barátnőre sajnos nem számíthatok.
2015. aug. 6. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az a baj, hogy az általad felhozott példában is benne van, hogy anyukád nem egy vad idegenre, hanem ismerősre, a szomszéd gyerekre vigyázott. Ki tudja milyen viszonya volt velük, lehet családtagként tekintett rájuk. Mennyi időre kellene amúgy vigyázni rá? Esetleg egy diáklányt nem tudnál megkérni erre a feladatra?
2015. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szoktam a fősuli mellett vigyázni gyerekekre. Sajnos vannak városok, ahol már 1000ft-ot is elkérnek egy órára. Ehhez képest a 800 talán nem is olyan vészes. Szerintem 600 alatt nemigen fogsz találni, mert annál talán a diákmunkák is jobban fizetnek már. Ráadásul azzal, hogy rábízod a gyereket végülis felelősséget akasztasz a nyakába )tudom, hogy ő vállalja, de akkoris), és ezt is meg kell fizetni.
2015. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
800 nem is sok, mifelénk 1000-1200 az átlag óradíj. Esetleg gyermeksziget.hu-n adj fel hírdetést, ott előre beállíthatod az árat és eleve csak azok jelentkeznek akiknek az megfelel.
2015. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!