Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tanacstalan vagyok! Egyutt,...

Tanacstalan vagyok! Egyutt, vagy kulon? Gyereknek melyik a legjobb megoldas?

Figyelt kérdés

Ez egy anonim oldal,ugyh oszinten megirok mindent,erdekelnenek kivulallok velemenyei,meg ha bantoak,vagy durvak is. Nyugodtan lanyok,csak oszinten!


Parommal 3 eve vagyunk egyutt. Korabban is voltak problemaink,de a lila kod miatt romantikus almokat kergettem egy szep eletrol. Kisfiunk 10 honapos,a kapcsolatunk viszont egyre roszabb.


En eletvidam,jokedvu ember vagyok,nehezen toleralom a punnyadast,negativ gondolkodast,rosszkedvet. Parom ennek az ellenkezoje,altalaban szotlan,kedvetlen,gyakran eletunt. Ma azt mondta nem boldog mellettem,es en is igy erzem,lehet jobb lenne kulon. Na de a kisfiunk?


Mindennel jobban szeretem a gyermekemet,nem akarom,h az en onzesem,vagy hirtelen atgomndolatlan dontesem miatt apa nelkul legyen...a rideg tenyeket nezve,minden gond nelkul el tudnam latnmi Ot. Van munkahelyem,ahova visszavarnak,jol keresek,diplomam,2 nyelvvizsgam van,sajat,hitelmentes lakas,auto,csaladi tamogatas adott. Miota megszuletett egyedul latom el,parom szoszerint nem csinal semmit a babaval,ami nem szorakozas. Jatszanak,nevetnek egyutt,de altatas,etetes,napirend,furdes,haztartas,stb. Mind az enyem. Ezzel csak azt akartam mondani,h a gyakorlati resze (penz,ellatas stb) megoldott,marad a lelki resz...


Felek attol,h maganyos leszek,h nem lesz kivel megosztanom az elso lepeseit,szavait... Felek attol is,h tonkremegy lelkileg,mert nem teljes csaladban no fel.


Akik hasonlo cipoben vannak,voltak,azt sem tudom,h kell ilynkor rendezni a lathatast.


Szerintetek mi lenne jobb? Egyutt,eleldegelni,veszekedni a baba miattz,vagy kulon,csalad nelkul?



2015. máj. 24. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Akkor megy tönkre lelkileg, ha a szülei boldogtalanságát egész életében nézheti, és érzi, hogy mindez miatta történik. Velem megtették. Nem kívánom senkinek! Ne maradjatok együtt csak a gyerek miatt! Jobbat érdemel ennél, és ti is!
2015. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Inkább csonka család,mint boldogtalan szülők.Hidd el, ennél rosszabb nincs.Osztom az első válaszoló véleményét.
2015. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én tökéletesen egyetértek az első válaszolóval!

Jobb külön élni nyugalomban,hisz ennél "több" nem is kell. (Persze nem szó szerint) mint háborúban,veszekedésben!


De tedd fel magadnak a kérdést! Ha te lennél a gyermek,és a te szüleid veszekednének "ölnék" folyton egymást,plusz édesanyádat boldogtalannak látnád,apukád meg élet unt zombinak,akkor te mit kívánnál magadnak? Inkább külön de nyugalomban,békességben, mint együtt boldogtalanságban..Nem?!

2015. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudnatok valahogy kozel kerulni egymashoz a paroddal? Valahogy ujra megszeretni egymast? Gondolkodj el azon, hogy szereted-e... s kerdezd meg tole, hogy o szeret-e teged. S nezzetek egymas szemebe... Probaljatok megerteni egymas bajait... beszelgessetek... kar lenne ha meg egy csalad tonkremenne. De ha valoban annyira rossz a kapcsolatotok, akkor igen, jobb egyedul. Nezd meg a szerelemproba cimu filmet... hatha megmozgat benned valamit... Kerdezd meg tole hogyan tudnad boldogga tenni... Sokszor egy oszinte beszelgetes sokmindenre megoldast ad.
2015. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom ha nem vagytok boldogok egymás mellett, az sem jó a gyereknek. Ezt pedig nem lehet erőltetni. Otthon a negatív légkörben rosszabb felnőni mint ha külön mentek.
2015. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a szülők nem boldogok, akkor a gyermek sem.
2015. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyerek nem attól kiegyensúlyozott,és boldog,hoyg 2 szülő neveli fel,hanem attól,hogy szerető,nyugodt,légkörben nevelkedik.Akár EGY szülővel!Én hasonló okok miatt váltam el,20 évvel ezelőtt.A fiam akkor 2.5 éves volt...ma egy boldog,huszonéves egyetemista,aki több éve él egy nagyon jó párkapcsolatban.
2015. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!