Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki vett eldobható bugyit,...

Aki vett eldobható bugyit, mennyit vett?

Figyelt kérdés
És betétet mennyit? Tena? Vagy jó az olcsóbb is talán jessa van a dmbe. Milyet ajánlotok? Ha és a betéten mit nézzej, mert úgy láttam ott is csak az volt hogy háby cseppes. Mégis mennyi legyen?
2015. aug. 6. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem most volt (2 éve), ha jól emlékszem 3-4db eldobható bugyim volt.Az elején tena-t használtam utána a megszokott always betétet. A tena-ból egy csomaggal vettem, a másikra már nem emlékszem (6 hétig véreztem).
2015. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A Tena betét kényelmes, 2 csomagot vettemm, ami megmaradt , majdnem egy egész csomagot a szülés utáni fél évben elhasználtam , erős mensikor, éjjelre vagy munkahelyre.

Most vettem Tena pull-up-ot, az is jó.

2015. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tescoban van 500 Ft / csomag. Én olyat vettem. Semmi különbség nincs az, meg a Tena között. A baba részlegen találod, ha érdekel.

1 csomaggal használtam el, aztán elég volt a vastagabb betét (normál), igazából 2 nap után elég lett volna.

Én nem vettem eldobható bugyit, olyat vittem be, aminek mindegy volt.

2015. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Megnézem a tescoba úgyis megyek holnap :)
2015. aug. 6. 22:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 5 db eldobható bugyit vettem, ennyi volt egy csomagban. 2 szülésre elég volt. Én az első szülés előtt vettem nagy csomag szülés utáni betétet de nem is kellett mert még szinte annyira sem véreztem mint mensikor úgyhogy a sima betét elég volt.
2015. aug. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Eldobható bugyit vettem, de egyet használtam el csak, mert nekem nem volt kényelmes. Betétből sima éjszakai betétet vettem, nem Tena-t. Nekem simán elég volt egy csomaggal, még maradt is belőle a szülés utáni műtétemre is. Talán pont ez a Jessa volt, amit vettem.
2015. aug. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én vettem 6 db eldobhatót, de nem volt túl kényelmes...meleg volt, izzadtam, véreztem, tapadt ragadt mindenhol, olyan szar anyag...ha rám hallgatsz inkább veszel 3-4 olcsóbb telefenekes bugyit aztán kész.


Betétből a Tena inkontinencia betétjét használd, elég drága, de őszintén belőlem pl olyan dolgok jöttek...inkább nem részletezem.

2 csomag Tena inkontinenciát használtam el, és utána még 2 csomag alwayst.

2015. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is a tescoban vettem 6-700 ft-ért a betétet,nevet nem tudok.

Eldobhatót meg talán a DM-ben, 3 db-os, én szerettem.Ja és mosható, minden használat után kimostam kézzel

2015. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én megszívtam az eldobható bugyikkal. A dm-ben két csomaggal is vettem (10 db), csak egy méret volt belőle. Aztán persze a kórházban kiderült, hogy kicsik, úgyhogy végül a sima bugyijaimat használtam.

Amúgy egy csomag Tena betétet vettem, de annak is megmaradt a fele.

2015. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Jövőhéten még szétnézek a dmben is. Most néztem az auchanba de nem tudtam eldőnteni. A tenát 2000ért nem akartam megvenni.. :(
2015. aug. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!