Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Játszótéri nagy magas fém...

Játszótéri nagy magas fém csúszdák hány éves kortól?

Figyelt kérdés
A kislányom másfél éves, és egy ismerőssel összeszólalkoztam, mert nem engedtem egyedül lecsúszni a csúszdán, eleve nem tud felmászni a lépcsőn biztonságosan (simán leesne) Ráadásul a csúszda magas és van rajta egy nagyobb "bukkanó" ami megdobja a gyereket! Egy kislány aki szintén másfél éves volt folyton bevágta rajta a fejét de nem foglalkoztak vele! Csak én viszem túlzásba a féltést, vagy csak akkor engedjem egyedül csúszni mikor már fel is tud mászni rá?

2015. aug. 7. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én rátettem 1 évesen már, ameddig felértem és csúsztunk úgy, hogy fogtam.

Most 1,5 éves, majdnem a tetejére fel tudom tenni oldalról és már magától csúszik, szereti. Nem tudom hány éves kortól lehet, de így mi baja lehet? Tedd rá a bukkanó után, vagy fogd közben a fejét hátul, ha félted.

2015. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem korai még. Fiam 2,5 éves és most lettek a kedvencek a játszótéri nagy csúszdák. Felmegy egyedül, de azért ott vagyok biztosítéknak és le is csúszik egyedül, de akkor szintén ott vagyok. Van olyan meredek csúszda is, amelyiknél fogom a kezét, mert még ő is elrepülne. Ha meg még a fejét is bevághatja, az nagyon veszélyes. Nem viszed túlzásba a féltést. Én régebben volt, hogy feltettem oldalról a csúszda közepére és onnan csúszott le.
2015. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Persze úgy fel szoktam tenni csúszdára hogy fogom, de úgy hogy elengedjem és egyedül csússzon kizárt, mert vagy a fejét vágná be vagy kiesne/leesne a végén.. Igazából az idegsített hogy a szomszédnő beleszólt hogy miért nem engedem egyedül csúszdázni, de olyan szinten sz.rrá cinkelt minket hogy ideges lettem és elgondolkoztam hogy most akkor tényleg én vagyok a hülye vagy nem! De még mindig kitartok a véleményem mellett! :)
2015. aug. 8. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!