Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Allergia, kiütés a Gravidától?...

Allergia, kiütés a Gravidától? Vagy mástól? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már 5. napja nagyon durva allergiás kiütéseim vannak, egy kis foltban kezdődött, de most már az egész testemet elborították a viszkető, hólyagos kiütések. Borzalmasan néz ki. Orvos azt mondta allergiás reakció, kaptam gyógyszert, krémet, de semmit nem használ. Azt mondta orvos hogy valószínűleg azért nem múlik mert még mindig fennáll az allergiát kiváltó ok, azt kellene megszűntetni. Csakhogy ez nem olyan egyszerű, mert most költöztünk, szóval kb minden új: a környék, az utca, a lakás, a bútorok, a mosószer, de még a ételek is, mert itt másik bolt van a közelben, mint ahova eddig jártunk (itt Lidl van, régi helyen meg Penny volt közel). Illetve a Gravidát is akkor kezdtem szedni, mikor ide költöztünk... Megpróbáltam abbahagyni a Gravidát, nem szedtem kb 2-3 napig, de semmit nem javultak a kiütések, ezért gondoltam nem ez okozta, így újra szedem, mert az első trimeszterben vagyok és ilyenkor ugye elég fontos a folsav meg minden. De utána gondoltam rá hogy talán túl kevés ideig hagytam abba és még nem volt ideje javulni... Nem tudom.


A kérdés az lenne, van-e köztetek valaki, akinek hasonló tünetei voltak a gravidától? Allergiás reakció, viszketőm, hólyagos bőr??


2015. aug. 8. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetsz ra allergias. A 2-3 nap tul rovid volt ahhoz, hogy kiuruljon a szervezetedbol. Inkabb valts terhesvitamint. Vagy csak folsavat szedj. Amugy is nyar van konnyu potolni a tobbi vitamint. Nem kell a gravida.
2015. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!