Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gombás pelenkakiütésre mi...

Gombás pelenkakiütésre mi lehet gyors megoldás? És mi okozhatja? Most épp fogzik, de lehet ez mosható pelustól is?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve...Kezdek arra gyanakodni,h a mosható a hibás.Hiába van rajta szárazontartó mégis felmarhatja a vizelet a poóját+ a fogzás is rátesz 1 nagy lapáttal.Hétvégén nagyi fog a gyerekre vigyázni és ő is fogja pelenkázni,addigra szeretném vhogy elmulasztani ezt a sok pirosodást,mert hallgathatom majd,h mondta ő h nem jó ez a pelnka...

2014. okt. 20. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Canestent
2014. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha a moshatóra gyanakszol, akkor próbálj ki eldobhatót. Pl.Pampers Care.

Bóraxos krém jó volt nálunk gombás popsira, és sokáig szellőztesd a fenekét.

2014. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont most voltunk ugyanígy. Nagyon csúnya volt, Pimafucort kenőcsöt írt rá a gyerekorvosunk, csodát tett. Naponta 1x lehetett használni, már 1 alkalom is rengeteget javított, 3 nap múlva szinte teljesen elmúlt. Éjjelre kentem be vele, mert 22 hónapos, éjjel már nem cserélünk pelust (eldobhatós Pampers pelust használok), így maradt fenn legtovább a kenőcs. Nappal pedig gyógyszertári bóraxos krémet használtunk. Ez is jó, de a Pimafucort lényegesen jobb! Nagyik sajnos ilyenek, imádják hangoztatni az "igazukat"; ráadásul mindig akkor történik valami "baki", amikor a legjobban nem kéne... ;)

Szerezz gyorsan Pimafucortot, és nem lesz semmi gáz hétvégére!

Legjobbakat! :)

2014. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is most találkoztunk először vele, most fogzik épp a lányunk is, Canestent javasolta a védőnő lencsényi mennyiségben, 2 nap alatt elmúlt tőle. Ez simán előfordul fogzáskor, ne okold miatta magad! Nekünk soha semmi kiütés nem volt előtte, abszolút nem érzékeny a baba bőre, de a fogzás most ezt okozta. Gyorsan megjavul, ne aggódj!
2014. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Canesten...már a 3. babánál válik be.Bár én eldobhatót használok-Pampers-de fogzáskor mindháromnál előfordult/fordul.
2014. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, az én kislányomnak is most múlt el a gomba. Én is canestent használtam neki, reggel este. Meg főztem kamillát, csak azzal mostam a fenekét, és este a fürdővízbe is tettem. Hál istennek gyorsan elmúlt.
2014. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a mosható a gond, hanem a fogzás.
2014. okt. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!