Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Oviba járó gyerkőcöknél...

SOS! Oviba járó gyerkőcöknél most milyen kiütéses, lázzal járó betegség terjed?

Figyelt kérdés
Kisfiam ma tele pöttyökkel jött haza, és a pöttyök mellett még csalánkiütés szerű foltok is vannak. De leginkább a lábán, pár a kezén, és a hátán. A hasán nincs semmi! Mi lehet ez?

2012. okt. 12. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy bárányhimlő.
2012. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, bárányhimlő lehet, főleg ha nem nagyon magas lázról van szó.
2012. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Az én fiamon is ilyen jött ki szegénynek nagyon viszketett.Nem bárányhimlő már voltunk dokinál kaptunk Calcism és Fenistil cseppeket. Neki viszont nem volt láza.

Arra jutott a doki, hogy valami allergia lehet.

Én most egy ideig nem adtam neki tejet(mostanában nagyon sokat ivott) és el is múltak a pöttyök. Pedig tele volt a teste. Majd megyünk teszteléses allergia vizsgálatra.

2012. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nos pont a láz miatt mondtam a bárányhimlőt. Allergia nem jár lázzal.
2012. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam most kezd kilábalni belőle. Nem bárányhimlő, egy vírusos megbetegedés. Ami vicces, hogy neki is a lábán jöttek ki foltok, ami leginkább bőr irritációnak tűnt. Nem gondoltam semmi komolyra, de azért megmutattam dokinak, mert jött oltani a kistesót, és gondoltam kérek rá krémet. Erre kiderült ez vírus. Nem kapott semmit, csak itthon kellett maradnia, mert fertőző. De nem járt semmi mással. A doki azt mondta jön majd láz és hasmenés, de szerencsére elmaradt. Csak a foltok voltak, de már az is halványul.
2012. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Biztos nem bárányhimlő, azon már túl vagyunk!

Adtam neki calciumot, meg fenistil cseppet, de semmi változás, így az allergiás reakciót is kizárnám!

2012. okt. 12. 22:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeim szerint ez a "lepkehimlő". Pár nap alatt elmúlik. :)
2012. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekünk 1 hónapja vannak meg a pöttyök, voltunk biorezonanciás vizsgálaton, de semmi normális eredmény. volt már allergiáról is szó, volt már szó hogy lehet megcsípte a bolha (mert az oviban volt egy pár aki bevitte és gondoltam mi hazahoztuk, de nem) és a mai diagnózis: RÜH. azt hittem az eszem megáll. mondom micsoda? mondja nem 100%, de 90 tuti hogy rüh. kaptunk rá kenőcsöt, és várunk. minden jót!
2012. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Most elolvastam a lepkehimlő tüneteit, és elképzelhető hogy ez lesz az! Akkor viszont a másik gyerek is elkapta, bár neki csak az arcpír és a hasmenés jelentkezett eddig! Köszi a tippet, holnap azért elhúzunk az gyeletre...

Hihetetlen hogy mindíg 7végére lesz beteg valamelyik gyerek!!! Már is ilyen peches vagy csak én?!

2012. okt. 12. 22:16
 10/15 anonim ***** válasza:
A lepkehimlő nagyon gyakori, nekünk vagy 2x 3x volt eddig, de teljesen ártalmatlan betegség.
2012. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!