Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak nálam van ilyen? Miért...

Csak nálam van ilyen? Miért érzek ilyeneket?

Figyelt kérdés

Van 3 gyerekünk, többet nem tervezünk, sőt nemsokára sterilizáltatom magam. De mégis úgy érzem hogy milyen jó enne ismét terhesnek lenni. De ezt úgy értsétek, hogy csak a terhesség. Tehát a szülés, szoptatás éjszakázás nem. Csak kimondottan a terhességre vágyom. De ezt megbeszéltük már, hogy többet nem vállalunk, jobb lesz így. Arra lennék kíváncsi hogy ezek természetes érzések, vagy ezeknek nem kellene lennie. Nagyon sokszor kapom magam azon, hogy elmeredek, milyen lenne ha újra.... Nemtudom, értitek mire gondolok? :)

Nagyon fiatalok vagyunk mindketten, ezért szeretnénk élni is már egy kicsit, ráadásul szeretnék dolgozni is, kikapcsolódni, ezért döntöttünk így véglegesen.


2015. aug. 8. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én meg azt hittem csak én érzek így. 😊 Fura, én szerettem kismama lenni, járni a babával vizsgálatra, vérvételre. Sőt szívesen megélném még egyszer a szülés utáni 3 napot a kórházban. Amellett, hogy állami volt, nem magán, voltak némi kellemetlenségek, de mégis. Akkor sem érdekelt, csak a bébi. Nyilván akinek volt bármi kellemetlensége nem így érzi.
2015. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez csak a sterilizáció miatti ellenérzések kivetülései
2015. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A sterilizáció egy olyan drasztikus beavatkozás, mintha amputáltatnád a lábad, avgy ilyesmi. Természetes, hogy ez előjön. Így vagyunk megteremtve, programozva, hogy az életet továbbadjuk, szaporodjunk, sokasodjunk. Beléd van írva. Persze, hogy minden sejted lázad a tervezett strerilizáció ellen.

Gondold ezt át.

Mint írod, nagyon fiatalok vagytok. Hozhat még bármit az élet, a következő évtizedek. Akár azt is, hogy mikor ez a három már nagy, újra babáznál. Ne vedd el jövőbeni énedtől a lehetőséget.

2015. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazából mi azt beszéltük meg apukával hogy ha úgy alakulna akkor jöhetne a lombik. De nem fog úgy alakulni :)
2015. aug. 10. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!