Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik rendszeresen...

Anyukák, akik rendszeresen tornáztok, miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Elsősorban a túlsúly leadása a cél?

A súly megtartása, amit elértetek már?

Azért csinálod, mert élvezed és jólesik?

Megszokásból?...stb


2015. aug. 10. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert jól esik!!!
2015. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hogy ne hízzak, rengeteg eszem, így kompenzálok :)
2015. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mindegyik, a megszokást kivéve.

A testmozgás természetes kéne legyen mindenkinek, csak sajnos nem jellemző a társadalmunkra, hogy ezt fontosnak tartsák az emberek.


A felsoroltakon kívül mondok még kettőt: stesszoldás és példamutatás a gyerekeknek. Hogy ne monitor előtt tespedő, túlsúlyos, önbizalom hiányos fiatalok legyenek majd.


(mondjuk most én is monitor előtt vagyok, de megyek edzeni, amint elaludtak a kicsik :) )

2015. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert jólesik és elsősorban magam miatt.


Fontos, hogy a férjemnek is tetsszek így 25 év után is.


Szeretnék a 3 gyereknek is jó példát mutatni. Én futni járok.



39/n, 51 kg-mal, soha nem voltam túlsúlyos;)

2015. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Túlsúlyos egyáltalán nem vagyok, 16 éves korom óta fitness-ezek, szép tónusos izmaim voltak a szülés előtt. A szülés óta az új célom, hogy újra kockás lehessen a hasam. Így túlsúlyleadásról nem beszélhetünk. A súly megtartása részben célom, szeretnék még sokáig jól kinézni. A párom is kondizik, szeretném, ha még 2 gyerek után is szexinek tartana, és jól mutatnék mellette. Nagyon élvezem, hiszem több, mint tíz éve heti 4x járok, az életem szerves része lett. Sokkal jobban érzem magam edzés után, még ebben a kánikulában is. Ráadásul anyaként még fontosabbnak tartom az egészség és a fittség megőrzését. A gyerekeimnek még sok-sok évig egy energikus, sportos anyukára van szükségük, aki lépést tud tartani a két kis energiabombával. És ennél még több évig van szükségük egészséges szülőkre, akik velük vannak.

Ennyi az okom rá.

2015. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Régen folyamataosan sportoltam, most fáj, sajog mindenem a mozgáshiánytól. Ebben az évben negyedszer elmentem futni, és begyulladt a csípőm a túlerőltetéstől - mert nem alapoztam. ÉÉÉN, aki előtte naponta tornásztam, olykor futottam, hétvégente úsztam.

Nagyon hiányzik, ha nem mozgok. Lánykoromban csinosítottam az alakomat vele és megszállottként feszegettem a teherbírásom. (Most simán megérzem a határokat...)

Most az egészségemért mozgok, mert semmid sem működik rendesen jó vérkeringés nélkül. És mert ebben az évtizedemben alapozom meg a következő évtizedem erőnlétét, egészségét.

2015. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kikapcsolódás. Amíg futok, apa van a gyerekkel, én magam lehetek kicsit. Introvertált vagyok, mióta soha nem vagyok egyedül a baba miatt, fokozottabban igénylem a magányt. Ez most napi fél óra futás.
2015. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert muszáj.

De most már valahogy jól is esik, meg feltölt energiával is, pedig nehezen vettem rá magam, csak volt egy csúnya idegszálbecsípődésem, amit a terhesség+ elrenyhült hátizmaim okoztak, megemeltem a gyereket és úgymaradtam...szóval tornára, úszásra fogtak.

Ezer hála érte!

2015. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én mindig sportoltam valamit, hiányzik, ha nem csinálom huzamosabb ideig. 30 fölött közel a 40-hez pedig sajnos tényleg megváltozik a testem, ami régen semmiség volt, nehezen megy le. Viszont annál könnyebben fel. :) Most éppen kicsit szeretnék fogyni, vagy inkább formázni, mert kilóban nem gond. Én diétázni nem tudok, szívesen megeszem, amit megkívánok, cserébe inkább mozgok. Tehát hosszú távon a súly megtartása a cél, és szeretem is csinálni.
2015. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 2 hete kezdtem el újra futni.

12 órázom,2x 20 percem van enni,ami elég rendszertelennek mondható,este 6-kor ettem eddig sokat,amikor hazaértem a munkából,ez szintén hízáshoz vezetett sajnos :(!

Most esténként futok,de jól is esik.

2015. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!