Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon fáradt vagyok, fogalmam...

Nagyon fáradt vagyok, fogalmam sincs, hogyan élem túl a napot. Ti hogy csináljátok, ha mélypont van?

Figyelt kérdés
Van egy két évesem és a 26. hetet töltöm. Az éjjel nem sokat aludtunk, kb. 3-4 órát. Már most hulla vagyok, pedig csak a szokásos dolgokat tettem meg, mosás, mosogatás, porszívó, és relative korán is végeztem. Most van még negyed órám kb. míg megunja az építőkockákat, és utána...? Fogalmam sincs, hogyan maradok ébren. Sosem kávéztam, lehet, hogy nem most kéne elkezdeni. Ti mit csináltok ilyen komolyan mínuszos napokon??? Van valami tippetek? 5 percenként ásítozom.
2015. aug. 4. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonló, gondolom valami hülye front is lehet, mert én sem aludtam. 16 hónapos a fiam és 36 hetes terhes vagyok. A gyerek hiperaktív, a lakás úszik, úgyhogy én azt találtam ki, hogy elmegyünk szépen itthonról, iszok egy kávét a munkahelyemen (ha nem dolgoznék-szabin vagyok maholnap, akkor a városban, vagy ismerősömnél tenném ugyan ezt) és a mai nappal tojok a lakásra meg mindenre és kész.

Ebédelni menzára megyünk át, hazajövünk a délutáni alvásra és utána veszek egy nagy kávét a mekiben meg egy fagyit és kiülök a játszótérre, a gyereket meg hagyom érvényesülni magának. Keresünk kutyásokat a parkokban pl, meg mozgunk erre arra még, amit ad majd a nap.

Az a tapasztalatom, hogy csak így tudok ilyenkor túlélni, nekem ez már bejött.

2015. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és a kv helyett, ha bármi jó igazából, tea, tej, kakaó, csak nem otthon ülni felette.
2015. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igyál egy kávét. Ha amúgy nem kávézol, még jobban fog hatni.

Illetve igyál sok folyadékot (főleg szénsavmentes vizet), mert az enyhébb kiszáradás is okozhat erős fáradtságot.

2015. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a két éves még csak alszik nappal,próbál addig mindent megcsinálni,hátha te is letudnál dőlni
2015. aug. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!