Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kezdjem el mosni a fogát?

Mikor kezdjem el mosni a fogát?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos és már van kettő foga. Rendesen kijöttek nem fedi az inye. Mikor és mivel kezdjem mosni?

2015. aug. 10. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mostmár elkezdheted neki mosni, ezt a fogkefét és fogkrémet ajánlom:

[link]

2015. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg onnantól kell a fogakat tisztítani, amikortól kibújnak az ínyből.

Én először esténként egy tiszta textilpelussal átdörgöltem. amikor már kb 4-6 front fog kint volt, onnantól babafogkefét használtam. Lehet ujjfogkefét is kapni.

Kb egy éves kortól használtam babafogkrémet is.

2015. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Lehet hogy kezdetnek én is a textilpelust választom. Az ujjra huzhatós cucc is szimpi egyébként
2015. aug. 10. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertárban vettem steril 10x10-es gézlapot, azzal mostam. Később már egy kis fogkrémet is kentem rá.
2015. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a mamnak a szájápoló nyuszis+fogkefés szettjét vettem. a nyuszit lehetm osni,mikróba sterilizálni 8mert ugye fogzáskor a nyitott ínyhez nyúlkálsz csak jobb ha tiszta) a gézlap nekem azért nem jött be,mert úgy szöszöl,jönnek ki belőle azok a cérnák. elég vízzel is,én néha a gyógyszertárban kapható glicerin boraxal szoktam még áttörölni,mert az gombaölő is,meg szápenésznél is azt lehet használni,szóval megelőzésnek néha azt is szoktam.
2015. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!