Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen etetőszék a legjobb?...

Milyen etetőszék a legjobb? Elég egy egyszerű alapfunkciós vagy a többfunkciós a jó?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk hiper-szuper, dönthető, pihe-pua, dupla tálcás csodát.

Nos, amíg nem tudott ülni, csak az autós hordozóban tudtam megetetni. Utána meg, amikor már "önállósodott", az etetőszék takarítása egy horror volt, úgyhogy ha lesz még babám, TUTI, hogy azt az egyszerű ikeás fehéret fogom beszerezni (ahhoz is lehet venni néhány alap komfort cuccot, amit később leszerelhet az ember).

2015. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem van egy sima ikeás és van egy drágább, bőr, dönthető.

az ikeásban az a jó, hogy könnyű és mivel tiszta műanyag, pillanatok alatt tisztára törlöm.

Ugyanakkor nem dönthető, a lányomat hosszútávon lehetetlen benne etetni, ugyanis folyton előrehajol, nem tudom a szájába tenni a kaját. A dönthetőben ezt nem tudja megcsinálni, így abban etetem.

Viszont a dönthetőben, a bőr huzatban van egy szivacs, ami sosem tud normálisan megszáradni, ha kimosom a huzatot, szerintem már tiszta dohos lehet, ráadásul bazi nehéz az egész, habár összecsukható, sosem vinném magammal sehova.


Tehát a legjobb, ha találsz egy sima műanyag, de dönthető széket. Hajrá :D

2015. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én többfunkciósat vettem és természetes anyagút(fa)

kiskorában etetőszék(biztonsági öves)nagyobb korában meg gyerekíróasztal és szék. nagyon szupi :)

2015. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok, ilyesmi a miénk

[link]


takarítás nem gond, ahogy viszem a mosatlant, mosom az előkét, meg a kicsi arcát, úgy az etetőszéket is. minden eés utáni ceremónia.

2015. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk többfunkciós műanyag volt,peg perego prima pappa, és tökéletesen meg voltunk vele elégedve.Dönthető volt,gurulós, a huzata pedig viaszosvászon szerű, vizs rongyal letörölhető, a tálcája szintén simán letörölhető/lemosható, 2 perc alatt le volt takaritva. 2 gyereknél volt használatban összesen egyhuzamban kb 5 évig,egész a hátra döntött változattól kezdve a teljes ülésig, 2 és fél -3 éves korukig,naponta többször. A végére a huzatról a minta lekopott kissé, de ezenkivül semmi baja, szerintem ezek a többfunkciósok nagyon jók és nekünk legalábbis nagyon megérte ezt venni.
2015. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Ikeás volt, nem éreztem semmi hátrányát.
2015. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sima ikeás, nemsoká a harmadik gyerekünk fogja használni, teljesen meg vagyok vele elégedve. Mondjuk nálunk anyatejesek voltak a gyerekek, 10 hós korukig csak kóstolgattak, mennyiséget nem igazán ettek, így nem is ültek sokat az etetőszékben és ezért nem hiányzott a dönthetőség sem.
2015. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Végülis én is az egyszerűbb típust választottam.
2015. aug. 11. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!