Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név a legjobb a Nagy...

Melyik név a legjobb a Nagy vezeték névhez? A nagyobb fiam Nagy Krisztián Szebasztián. Apa neve is Krisztián

Figyelt kérdés

1.Nagy Balázs Joel

2.Nagy Krisztián Joel

3.Nagy Joel Leonárdó

4.Nagy Krisztián Leonárdó


2015. aug. 11. 07:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Mi a francak kèt keresztnèv? Szerintem ultragàz. A Joel ès Leonardo pedig förtelmes. Magyar gyereknek magyar nevet illik adni.
2015. aug. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

ezt most nem értem: van már egy Krisztián nevű gyerek - a második nem lehet, úgy sem, hogy 2 név van! A Nagy rövid, ezért nekem a hosszabb nevek illenek hozzá. A Joel túl rövid. Hangosan mondd ki a neveket, úgy hallod, melyiknek a hangzása ritmusa tetszik.

Benedek, Dominik, Leonárd (ó nélkül jobb) Ágoston,

2015. aug. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha az férjed neve is Krisztián és még a nagyobbik fiadé is, akkor miért adnád a kisebbik fiadnak is ezt?

Nekem ezekből max a Nagy Balázs Joel tetszik, bár a Joel nem, de hamár a nagyobbik fiad Szebasztián, akkor legalább illenek így egymáshoz a nevek.

A 2 Krisztiánosat ugye nem adnám semmikéllen, a Joel Leonárdóban meg túl sok ez a két külföldinek ható név.

Más lehetőség nincs?

2015. aug. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
*semmiképpen
2015. aug. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazábol nem az érdekelt melyik förtelmes. A Krisztiánt lehet adni hiába az a neve a nagynak is. Nincs olyan,hogy azért nem
2015. aug. 11. 08:30
 6/19 anonim ***** válasza:

jé, ezek pont az én kedenc neveim..mármint a nagyfiú neve


úgy lett volna szép, ha egyikük Krisz, másikuk Szebasztián.


A Nagy vezetéknévhez normál nevek illenek szerintem.

nem leonárd, meg joel...

2015. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

5 -biztos, hogy lehet ugyanaz a név? szerintem nem lehet -legalább is nem szokás, mert bonyodalmakhoz vezethet...

Van olyan is (elég népszerű is) Noel. Az nem tetszik? Alliterálna. Nagy Noel Balázs

2015. aug. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nagy Jiel Noelt akkartam elsônek de a családbol mindenki le szólta. A Donateló is tetszik de nem anyakönyvezhetô
2015. aug. 11. 08:53
 9/19 A kérdező kommentje:
Joel**
2015. aug. 11. 09:00
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet ugyanaz a neve mindket fiadnak. Gondolom az 1. neven szolitod mindkettot kisse gaz lenne ha mindketto Krisztian lenne aztan nemtudjak melyiknek szolsz. A Donatello es tarsai kritilan aluliak, hol erzed magad, a tininindzsa teknocokben?
2015. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!