Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nincs közöm...

Tudom, hogy nincs közöm hozzá, de Ti finoman nem mondanátok meg a legjobb barátnőtöknek, hogy ne tegyen ki ilyen képeket a gyerekéről mert gáz?

Figyelt kérdés

Én eddig is soknak találtam, mert kitesz mindenfélét a facebookra, ráadásul nyilvánosan. Fürdőset, pucért, stb. Ma nálam végképp kiverte a biztosítékot bilin kakilós képpel, hogy milyen ügyes már az ő nagy lánya.

Legszívesebben szólnék neki, szegény pici lány, ez már szerintem nagyon gáz... a legjobb barátnőm, mivel pont emiatt jól ismerem, teljesen biztos vagyok benne, hogy megsértődne. Ne szóljak bele?


2015. aug. 1. 21:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Tök mindegy, hogy gáz-e, nem a te dolgod. De ha tényleg igazi barátnők lennétek, már rég szóltál volna neki, hogy ez sok emberben viszolygást kelt, plusz a gyerek sem lesz hálás érte pár év múlva. Mert ha tényleg igazi barátnők lennétek, akkor ő ezen nem sértődne meg. De nem tudnád, hogyan mondd el neki úgy, hogy ne sértődjön meg. Ez barátnok közt simán kellene működjön.
2015. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Bocsi: "...te MEG tudnád..."
2015. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Én szólnék finoman...Ha megsértõdik így járt. De én beelõzöm mindenkinél aki a baráti körömhöz tartozik. Még mikor babát vár, felhozom a témát h szoptatós, meztelen fürdõs, bilizõs képek szerintem mennyire gáz, és ha én is ilyen leszek, legyenek szívesek szólni. Persze nem mondenkinél "hat", de véleményem tudja, nem tehetek többet. Egyszer kaptam privibe(hála istennek, nem töltötte fel nyilvánosan) bilizõs képet. Reakcióm az volt, h tényleg ügyes nagylány, de erre a képre nem voltam kíváncsi... és szájhúzós smile. Megértette :)
2015. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

Pont mint az én egyik ismerősöm. A lánya pucéran a bilin, a lánya kórházban csövekkel anyukával szelfizve, lánya fürdés közben, után, előtt stb stb. Én nem szólok, m annyira nem ismerem a csajt, van rajtam kívül 600 ismerőse, de úgy tűnik senki nem szólt neki.

De ha legjobb barátnőm lenne, akkor szólnék neki, hogy ez gáz.

2015. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%

én nem szólnék érte, egyrészt szerintem nem gáz a pancsolós kép, aki egy ilyen képen a baba nemi jegyeivel van elfoglalva, az kezeltesse magát szerintem, jó mondjuk a bilizős kép - ha végtermék is látszik - kicsit erős, de gondolom az nem látszott, sőt ilyenkor zárt a lábuk, talán még a lába köze se...én ezen nem akadnék fent.

Maximum finoman jelezheted neki, hogy visszaélhetnek ezekkel a képekkel, gondolja át, de őszintén szólva én nem szólnék bele, az ő dolga...az legalább ennyire zavar, amikor valaki tele posztolja az üzenőfalat politikával, homoszexualitás elfogadásáról szóló hülyeségekkel, mentsük meg a delfineket felhívásokkal - de ezek miatt sem szólok, az ő profilja, az ő dolga. Ha zavar, rejtsd el, én is megszoktam tenni azzal az ismerőseimmel, akinek nem vagyok kíváncsi a hülyeségeire.

2015. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
13%
Hiába pontozol le, ez nem változtat azon a tényen, hogy a barátság alapja a bizalom. Akihez nem lehetek őszinte, és aki nem őszinte hozzám, az definiciónál fogva nem a barátom. Lehet haver, jó ismerős, de nem barát. A barátomnak bármit elmondhatok, amit akarok. Ő is nekem. Amit akar.
2015. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

1-es, nem én pontoztalak le, most jöttem elolvasni a válaszokat, és Te már 0 százalékon állsz. Őszintén nem nagyon érdekel a barátságunkról alkotott véleményed, nem az volt a kérdésem, hogy ítéld meg, hogy igaz barátok vagyunk-e, épp ezért nem fogok lepontozással reagálni rá.

Tudom, hogy mikre érzékeny, és a gyerekével kapcsolatos dolgokra nagyon, nehezen jött össze nekik, nagyon büszke rá. Nem esne jól neki, ha azt mondanám, hogy túlzásba esik a képekkel. De mégiscsak arról van szó, hogy intim helyzetekben szerepelteti nyilvánosan a kislányát...

2015. aug. 1. 22:13
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem minimum annyit meg kéne mondani az anyukának, hogy legalább akkor már úgy állítsa be a láthatóságot, hogy csak a KÖZELI ismerősök láthassák, mert ha ezt nyilvánosban kiteszi, vagy ha minden ismerőse számára láthatóvá teszi, akkor azzal simán vissza lehet élni, és előbb-utóbb lesz is, aki megteszi. Mondjuk én ezt soha nem is értettem, hogy némelyek miért nem használják ezeket a beállításokat, vagy miért éreznek kényszert rá,hogy az egész világgal osszák meg a magánéletükről készülő képeiket.
2015. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Egyrészt szomorú, hogy nincs annyi esze magától, hogy ne így csinálja. Másrészt én csak azt mondanám meg, hogy szerintem gáz, azt nem, hogy mit tegyen, vagy ne tegyen. Ha nem tudja, hogy másképp is be be lehet állítani ki lássa, akkor azt még elmondanám.
2015. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, továbbra sem én pontozok :).
2015. aug. 1. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!