Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hetes kontrolra muszály menni?

6 hetes kontrolra muszály menni?

Figyelt kérdés
hallottam olyat volt aki nem ment és semmi nem lett belőle muszály oda el menni a védőnőnek vagy valakinek kell utána onnan valami papírt adni

2015. aug. 11. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáJ. A saját egészségedet úgy kockáztatod, ahogy akarod.
2015. aug. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Muszaj lenne. Az egeszseged fontos, nem azert talaltak ki, h kellemetlenseget okozzanak vele, hanem a te erdeked.
2015. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a 8. héten mentem, mert a 6. héten még véreztem, utána meg nem értem rá, de mindenképp elmentem és végülis ez muszáj, mert akkor látszódik, ha valami nem jól gyógyult pl.
2015. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el, viszont abból tragédia nem lesz, ha 1-2 héttel később mész, én sem tudtam pont 6 hét után megoldani, odatelefonáltam, és mondták, hogy pár héttel később is bőven jó vagyok még.
2015. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint a mellékelt ábra mutatja, a muszájt sem muszáj j-vel írni.


Nem, saját jól megfontolt érdekedből kell menni.

2015. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem muszáj, hiszen ugye nem jön el érted a nőgyógyász és visz el erőszakkal megvizsgálni.

De ajánlott, hogy megnézzék, minden rendben van-e. Ez a te érdeked.

2015. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!