Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Feltétlen muszály egy babakocs...

Feltétlen muszály egy babakocsinak 180fokig dönthetőnek lenni?

Figyelt kérdés

most tervezem a babakocsi vásárlását, és amit kinéztem azt irják hogy 160fok alá dönthető.

ez jó lesz a babának? van hozzá hordozható autósülés is.


2009. nov. 6. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem újszülöttnek a vízszintesig dönthető a jó. Az ő gerincüket nem szabad még terhelni. Sokszor látom, h babahordozót teszik fel a vázra és abban sétáltatják a babákat ...ez nagyon nem egészséges a picinek. Szerintem olyat vegyél ami 180-ban dönthető.

Kérdezd meg a boltban , h mit jelent a 160 alá! dönthető.

2009. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Csak a nagykönyvben irják, hogy újszülöttnek 180fokig dönthető kocsi kell. De ez nem igaz. Az már jo, ami 16fokos, vagy majdnem vizszintes. Sőt. A babáknak az jobb, ha egy kicsit a fejük magasabban van, mint a lábuk, mert ha büfiznek, a tejcsi ki tud folyni. Remélem segitettem
2009. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk az eladó és a gyerekorvos is azt mondta, hogy nem szabad újszülött korban azt használni ami nem 180 fokban dönthető. Azt mondták fél éves korig csak hordozóban lehet sétáltatni (márha olyan kocsi) vagy vízszintesen. Mondjuk ezt én is hülyeségnek tarom, mert a lányom 6 hónaposan felállt.

Én inkább a hordozóba ültettem és azt tettem a vázra, biztos ami biztos, mert a döntött fekvőfelületen, folyton lecsúszott, és olyan nem természetesen feküdt. Kb 3 hónapos koráig így használtu, utána már belefektettem, szeretett nézelődni.

2009. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 7. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Újszülöttnek vízszintesen kell feküdni. Nem fejet emelve, nem hordozóban.
2009. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!