Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mekkora bevételre vállanátok...

Mekkora bevételre vállanátok 2. -at?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk rezsi+benzin 80,más nincsen. Amiből azért nem olyan szűkösen,hanem jól megvagytok. Mármint átlag jól,nem 100ezres telefon havonta jól,csak cipő,ruha,kaja,egy egy állatkert,mozi.
2015. aug. 11. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Én olyan netto 450.000 körül vállalnék be 2.babát. Nálunk most netto 300.000 a bevétel amíg nem dolgozok újra, így nem lesz 2.baba.
2015. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Netto 300e most gyeddel.Éppen elvagyunk tartalékaink végén járunk de már a szabimat töltöm.

Mi most hogy dolgozok és gyed is lesz rakunk félre és olyan 1-1,5 év múlva már remélem meg lesz a második.Nincs mire várni 32 éves vagyok és sokmindent akkor se kell venni ha fiú lesz nem lány mert próbáltam olyan dolgokat venni ami fiúnak lánynak is jó.Pl babakocsi, kiságy, hordozó, pihenőszék.

2015. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

netto 800 (igaz gyeddel), erre harmadikat is vállalnánk.

2 gyerekre netto 400-450 szerintem is "biztonságos" már.

2015. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Akkor most nyugodtan lehet utálni engem! :-) Nettó :190000-ből élünk öten (3 gyerekkel) és egyáltalán nem érezzük magunkat szegénynek! :-) Igaz már nincs semmilyen hitelünk, ősztől én is szeretnék dolgozni menni, úgy már még jobb lesz, de anyagi gondjaink így sincsenek, mert volt már sokkal rosszabb is a helyzet! A gyerekek mindent megkapnak, persze reális kereteken belül! :-) Ha lenne 450-500ezres nettónk, nekem az már álomvilág lenne, mert így is mindig azt mondom, hogy így is tökéletes az életem!:-) Kívánok mindenkinek minden jót! :-)

Ja és úgy 190ezer,h a férjem nem veszi igénybe havonta a 3 gyerekes adómentességet, azt majd egyben kérjük most is így volt és tavaly is, ebből a pénzből pedig mindig valami nagyobb felújításra kerül sor!

2015. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekün 275-330 között van,ha dolgozom megint több lesz,de nem nagyon sokkal,a tejérzékeny lányomnál meg kell oldanom,hogy ebédet itthon egyen,így csak részmunkaidő jöhet szóba egy darabig. de a 200 mindig a legrosszabb hónapba is megmarad kosztpénznek meg egyébre,(ugye 80 a kiadásunk)akkor mégis kevés lenne? megveszünk mindent az elsőnek,sok ruhát veszek neki, a 750-es rizstejet, nemrég mentünk moziba, most szemüveggre tettem félre pénzt magamnak. ahogy számoltam,kijönnénk,mert többletbe vagyunk szerencsére, mármint kevesebb a kiadásunk mint a pénz, de most csalodott vagyok,hogy csak 4-500ra vállalnak második gyereket,:-(annyit én nem tudok plusszba dolgozni,csak ha már iskolás lenne ott már beviheti az ebédet akkora korkülönbséget viszont én nem akarok. a 4-500 konkrétan kell is? vagy félre tesztek belőle? (a tanulásra mi a családit szoktuk eltenni pl.)
2015. aug. 11. 13:24
 6/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ne legyél csalódott, hiszen az, hogy én 450.000-re vállalnék 2. gyereket, az csak az én véleményem, a mi igényeink alapján. Nem vagyunk egyformák, ha ti úgy érzitek, hogy mondjuk 350.000-ből is meg tudnátok úgy oldani, hogy azért ne kelljen minden úgymond luxusról lemondani és esetleg ne is nullára fussatok a hó végén (vagy ezek nektek nem fontosak annyira, mint nekünk), akkor más véleménye ne tartson vissza. A mi életvitelünkhöz, igényeinkhez kellene az általam írt összeg, de ez nem jelenti azt, hogy nektek is. Az is lehet, hogy te sokkal jobban tudsz spórolni, mint én :)
2015. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kedves kérdező

simán belehet válalni 275-300 ezer forintra a 2. babát .

2015. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha kb 200e marad kajára ruhára arra sztem simán bár ha mindkettő iskolás lesz akkor lehet kevés lesz, de addig még a lottón is nyerhettek :)
2015. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen,lehet,hogy kevés lenne mikor iskolásak. a 200 ami marad,az téli legrosszabb havi bevétel amíg nem dolgozom. ha már iskolásak,természetesen én is dolgozom majd,szóval addigra több lesz azért
2015. aug. 12. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!