Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te vennél arany karkötőt...

Te vennél arany karkötőt kisgyereknek? Nekem nagyon tetszenek.

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet vennék a kislányomnak és belegravíroztatnám a nevét.

3,5 éves


2015. aug. 12. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aki nem az miért nem?
2015. aug. 12. 11:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Hacsak nem akarod X évig valahol tárolni. Mert 3,5 évesen még fiatal ehhez, nem tud rá vigyázni, letépik róla, leszakad vlenül, ha beleakad vmibe.

Nekem mindkét gyerekem keresztelőre aranyláncot kapott a rokonoktól. Azok is hiába gyönyörűek, el vannak rakva. Mondjuk az arany mindig is érték lesz, de csak úgy nem vennék ilyen kicsinek.

2015. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekemis tetszenek, de nem vennék. A lányomnak aranyfülbevalója volt. Ovi kezdése után 2 hónappal elveszett az egyik... természesetesen nem is lett meg. Tehát ezt a hibát nem követem el mégegyszer. :)


3 gyerekes anyuka

2015. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz, de ilyen korban nem adnám rá. Sporthoz én is leveszem, egy kisgyerek meg egész nap matat, rohangál. Beakad valahová, elszakad, elveszíti. Szerintem teljesen felesleges, nem való gyerekre ékszer. Neki magának nincs rá szüksége vagy igénye, amúgy meg nem karácsonyfa, hogy ilyen szinten díszítgetni kellene.
2015. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
balesetveszélyes, úgy sem hordhatná
2015. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
meg a nevét belegravíroztatni...nem egy megható történet. miért nem az ovisjelét akkor már? sokkal kedvesebb dolog lenne, évtizedek múlva is :) vagy azt hogy akármi történjen nem kell félned, anya mindig ott lesz veled, vagy akármi.
2015. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem! Egyrészt beakadhat vele bármibe, balesetveszélyes, kényelmetlen is lehet neki. Másrészt annyi mocsok ember van manapság..
2015. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges. A gyerek nem értékeli, balesetveszélyes, a felnőttek meg kb. hülyének fognak nézni, amiért egy 3 évest felékszerezel és igazuk is lesz. Ez neked lehet, hogy fontos, meg szép, meg esztétikus, egész egyszerűen nem való egy 3 éveshez.
2015. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is attól félek, hogy beleakad valamibe, és komoly sérülést okozhat a gyerekemnek. Emiatt még a borostyán fogzó láncot is levettem ról, amikor elkezdett bölcsibe járni.
2015. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!