Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lassan öt éve császároztak és...

Lassan öt éve császároztak és lekötöttek, azóta a menzeszem össze vissza van . Van hogy havonta 2x vagyis 10-14 naponta megjön vagy hogy késik 2 hetet. Voltam dokinál kérdeztem tőle nem lehet-e hormon zavar a lekötéstől de mindegyik tagadja?

Figyelt kérdés
Pedig a szülés után hirtelen meghíztam 20 kg holott 42 éves koromig 58 kg voltam 3 gyerek után is, vizesedek stb . azt olvastam korai klimaxot okoz a lekötés de a dokik tagadják azt mondják öreg vagyok és kész . De akkor miért csak a lekötés után rögtön jelentkeztek ezek a panaszok?

#lekötés #menzesz 2x
2015. aug. 13. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Èn 28 vagyok ès el vagyok kötve. Korai klimaxom van emiatt, de erre a doki fel is hívta a figyelmem. Èn vettem rá vèny nèlküli gyógyszert, azóta nèmileg okè, bár a pajzsmirigyem elszállt azóta, de a mensim max pár napot csúszik pluszba vagy minuszba.

Szóval simán lehet.

2015. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem fél évvel ezelőtt,42.5 évesen kötöttek el.3 gyerekem van,23,7,és 3 évesek.Azóta is napra pontosan 28 naposak a ciklusaim,és egy dekát sem híztam(172cm/65kg).A pajzsmirigyed rendben?Hormonvizsgálatod mikor volt utoljára?Sajnos van,aki 40 évesen kezd klimaxolni,van,aki 50 évesen.Konkrétan az én anyukám 55 éves volt,amikor elkezdődött Nála.....
2015. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok.Nekem a dokim azt mondta,hogy ettől semmiféle hormonális változás nem lesz a szervezetemben.Egyenlőre így is van!
2015. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,az első válaszoló problémái nálam is jelentkeztek a pajzsmirigy nálam is elszállt ugyan is ez összeköttetésben van a hormonokkal .Nekem is van 3 felnőtt gyerekem már nagymama is lehetnék bőven :) 4.gyerekkel 42 évesen lettem terhes addig olyan voltam mint egy huszon éves kinézetre is ,és a késői terhesség is eléggé megviselt,és a tünet hirtelen a szülés után 1-2 héttel már jelentkezett ,rögtön meg is jött a menzesz a 6 hét után, pedig 2 és fél évig csak szopott a kis fiam naponta akár 10x is mint egy újszülött nem volt hajlandó 2 és fél évig semmi mást elfogadni.Szóval 2 hét alatt +20kg ödémák és össze vissza menzesz :( Elmentem egy maszek dokihoz is akinek elég nagy híre van megvizsgált és azt mondta nyugi maga még nagyon messze van a klimaxtól .
2015. aug. 14. 07:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem egyformán reagál a szervezetünk az ilyen beavatkozásra...
2015. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!