Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukál Szelidi-tó vagy...

Anyukál Szelidi-tó vagy Balaton kicsi gyerekekkel? Mindkettő ingyenes?

Figyelt kérdés
20-án 1-2 napra el szeretnénk menni valamerre, ezt a két uticélt néztük ki, a gyerekek 5 év alattiak. Melyik a jobb?
2015. aug. 15. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én balcsira menék de nem ingyenes szerintem egyik sem ,strandért fizetni kell .és a szálásért is .
2015. aug. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A szabadstrand ingyenes, a Balatonon biztos. A szállásért persze mindenhol fizetni kell, de nem biztos, hogy maradunk.
2015. aug. 15. 07:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Zamárdi szabadstrand óriási és ingyenes. Van rajta mi den ami gyereknek kell ugráló meg ilyenek
2015. aug. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi évek óta a Zamárdi Autóskempingbe járunk vissza, ha szerettek sátrazni, ajánlom figyelmedbe.
2015. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi Balatonföldváron voltunk. Az egész városban ingyenes a parkolás és a strandok is. 5 éves a kislányunk, olyan szálláson voltunk, ahol neki nem kellett fizetni.
2015. aug. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A fonyódi szabadstrandot nagyon tudom ajánlani, marha jól megcsinálták, nem is lesz örökké szabadstrand, csak még 1-2 évig, utána már fizetős lesz. Kibontották a betont, "homokos" partszakaszok vannak, plusz egy rohadt jó vizesjátszótér, meg még egyéb játszóterek is. Az én fiamat elég nehéz rávenni, hogy csak úgy elkezdjen játszani egy játszótéren, főleg ha sok idegen gyerek van ott, de innen el sem lehetett rángatni. Kivéve akkor, amikor a vízben volt, akkor meg onnan nem lehetett kirángatni :D Nagyon jó volt, ha rajtam múlna, az egész nyarat ott töltenénk.


Egyébként a Szelidi-tó is jó hely, de gyerekkel még nem voltam ott sosem, úgyhogy ilyen szempontból nem tudom megmondani, hogy mennyire alkalmas. De van ott is szabadstrand, az tuti. Igazából szinte minden tónál van, csak keresni kell.

2015. aug. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Se Zamárdin se Fonyódon nincs szabad szállás ezzel a kettővel szemeztem. A Szelidi tóhoz megyünk így arról kellene infó.
2015. aug. 15. 12:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát próbálom összeszedni az emlékeimet, nekem úgy rémlik, hogy a part közelében nem túl mély a víz, és kicsiknek is megfelelő, legalább is ott, ahol anno mi voltunk. Szállást ott csak kempinget tudok, de nem vagyok benne biztos, hogy az megvan-e még.
2015. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Szállást Kalocsán találtam de nem tudom a tó milyen színvonalú :(
2015. aug. 15. 14:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Most jöttünk meg a Szelidi-tóról. 3 és 7 évesek a gyerekeink.

Mi szeretjük, mert nincsenek nagy igényeink, ugyanis a gyerekek ki sem jönnek a vízből. :) Sok az árnyékos hely, van étterem, büfé, játszótér (vhol kis egyszerű, vhol mindenféle van (egy strandról elérhetőek), vizibicikli (2e ft/óra).

Négyőnknek 1800.- ft. Kaját vittünk, csak fagit vettünk.

Viszonylag gyorsan mélyül, de egyenletesen, szóval nem veszélyes.

Ja, van szabadstrand is.

2015. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!