Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyerekre mekkkora a...

Hány gyerekre mekkkora a bevételetek?

Figyelt kérdés

Persze nem turkálni akarok a tárcákban,csak kiváncsi vagyok hány gyerekkel mennyi az átlag bevétel,úgyhogy ha van 1 percetek leírnátok,hogy:

hány gyereketek van/vagy mennyit terveztek

erre mennyi a bevétel

és hogyan éltek meg,pl. éppenhogy,átlagosan,vagy nagyon jól

Köszi :-)


2015. aug. 17. 10:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

1 gyerek (második úton van), kb. 230 ezer körül van a havi bevételünk, illetve ennyi az alap, néha kicsit több, kevesebb nem szokott lenni.

Szerintem átlagosan élünk, amire kell, arra van pénzünk. Drága nyaralásra nem futja, de azért minden évben eljutunk pár napra ide-oda, és szoktunk egyéb programokra is járni, nem kell kimondottan garasoskodni, de azért beosztjuk a pénzt. Így normálisan meg tudunk élni.

2015. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vajon miert lettem lepontozva? 8 as voltam...
2015. aug. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!