Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, szulés után visszany...

Kismamák, szulés után visszanyertétek az eredeti alakotokat? Mennyi ido után? És hogyan?

Figyelt kérdés
Én már 5 hónapja szultem, szoptatok, de szulés óta egy deka sem ment le rólam, 10 kg maradt rajtam :(( Nagyon nem érzem így jól magam, soha nem voltam ilyen kovér :(( A hasam is elég nagy maradt, császárral szultem. Leszek még olyan, mint voltam??
2010. márc. 9. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én az első két gyerek után szinte rögtön szülés után visszanyertem a súlyomat, bár a csípőm szélesebb maradt és a derekam is picivel (36-os méretet hordtam, utána is elég volt az). Igazán semmit se kellett tennem, magától lement, igaz nem ettem össze-vissza és odafigyeltem, hogy túlsúlyban legyen a gyümölcs, zöldség és a hús, édességet nagyon ritkán ette. Aztán jött a 3. baba és vele már maradt rajtam 5 kiló...ami sehogy nem ment le, igaz, közben eltelt 5 év... Azóta még 10 és +5 kiló, igaz közben itt a 4. baba is :)))
2010. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez látod nem lehet megmondani, én 60 kg-mal lettem terhes, 75-el szültem, most pedig 51 kg vagyok.

Amíg szoptatsz, tuti, h nem nagyon megy le semmi, majd utána.

A hasam nekem is tésztás maradt, de sokat javult, másfél éves a kisfiam. Azt azért elmesélem, h 2 hete kaptam kimenőt a férjemtől (ő zavart el inkább), voltunk a többi anyuka barátnőmmel diszkóban, csak úgy ragadtak ránk a 18-20 éves srácok:) Szóval fel a fejjel, egyébként meg azt szokták mondani, h 9 hónap alatt változtál meg, és kell kilenc hónap a visszaváltozáshoz, bár szerintem egy kicsit több kell, legalább egy év.

2010. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kb egy év kellett, 18kg-ot híztam. Nem fogyóztam célirányosan és szoptatás alatt még híztam hozzá! Viszont sokat sétáltunk és lassan elfogytak a kilók.

2010. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjak, hogy 9 honap kell az alak visszanyeresehez, hisz nem naprol napra lettunk jo par kiloval tobbek, persze nem lesz ugyan olyan, csipo szelessebb marad es talan plusz 1-2 kg is. Szoval olyan mint voltal nem leszel... nyugi szebb leszel:-)))

En szoptatok es igy is gyorsan lementek a kg mert tobb kaloriat eget el a test szoptataskor mint egyepkent, de marad nemi tartalek a tej miatt, vagyis a hormonok miatt a szervezet tartalekol.

2010. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Alkat, adottság kérdése, a gének. Én híztam a szoptatás alatt. Már 5 hónapja nem szoptatok, de csak kemény fogyókúrával mennek le keservesen a kilók :(

9 hónapos a babám

2010. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szülés után egy évvel kezdtem fogyni, azt is csak kemény fogyókúra árán. Addig ami rajtam maradt, az ott is volt. Kb. fél év alatt adtam le 10 kilót, most nagyjából annyi vagyok, mint voltam, de mégsem úgy nézek ki. Vastagabb a karom, szélesebb a csípőm, lóg a bőr a hasamon.
2010. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nikcsi ***** válasza:
100%

Kb. 2 het mindket baba utan, de en rohadtul makos vagyok. :)

Szerintem genetika (vekony testalkatu vagyok), mert sosem fogyokuraztam. Az elsot nem tudtam szoptatni, viszont a masodikat igen, szoval meg erre se foghatom.

2010. márc. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En alapban vekony vagyok es magas. Az elso babammal nagyon sokat hiztam, 17 kg maradt rajtam szules utan. Tejem nem volt, igy egy honappal szules utan en dietazni es tornazni kezdtem. Harom honap alatt 19 kg ment le, pedig ennyire durvan nem fogyokuraztam. Egyszeruen olvadtak rolam a kilok, az alakom jobb lett, mint volt.

Most a masodik babaval kevesebbet hiztam, de igy is van 6-7 kg pluszom szules utan bo ket hettel. Most van valamennyi tejem, nem kezdek dietaba, tornazni viszont fogok. Kivancsi vagyok, hogy ezek ragaszkodni fognak-e hozzam.

2010. márc. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogyan, de vékonyabb lettem, mint terhesség előtt. 11 kg-ot hiztam, már a szülésnél+ a kórházban lement 8 kg, a többi2 hónap alatt. Szoptattam, enni nem nagyon volt időm, az igaz.

Várandósság előtt viszont csak tornával tudtam tartani a súlyom.

2010. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!