Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vác, dr. Kondér Béla orvossal...

Vác, dr. Kondér Béla orvossal mi a tapasztalatotok? Szültél már nála?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

tavaly szültem nála. Minden rendben volt. Bent volt a szülésnél, mondjuk indított szülés volt. Utána minden nap bejött hozzám (persze ez kötelessége tudom), a terhesgondozás alatt végig minden kérdésemre válaszolt, telefonon is elértem amikor csak akartam, kérdésem volt. A rendelő igényes, a gép profi, minden alkalommal dvd-t írt az UH-ról.

Ajánlom.

2015. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy előtte nézd meg a honlapját, mert nem utólag kell fizetni a szülésért, hanem még a terhesség alatt részletekben. Nekem ez nem volt szimpatikus, mert igaz ugyan hogy így tiszta a dolog és nem ér meglepetés hogy mennyit kér a szülésért, plusz ez így legalizálva van, viszont én sokallottam az összeget ( terhesgondozás és szülés 250.000 Ft. körül). Nem beszélve arról, hogy mi van ha nem ér be a szülésre vagy nem vagyok vele megelégedve...
2015. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

dehogy 250...miről beszélsz?

az első alkalom 10.000 Ft - ez nála az általános vizit díj...a terhesgondozás 5 alkalom, összesen 30 000 Ft.

Plusz a 6 hetes kontrol még 10 ezer Ft.

összesen 170.000 Ft.

a szülésért nem kér pénzt. bármelyik másik orvosnál kifizeted a 8-10 ezret vizsgálatonként, meg a szülésért még legalább 60-80-at, majdnem ugyanott vagy.

neki meg előre fizetsz, részletekben. A honlapján egyébként ezt nem közli, én az első alkalommal beszéltem meg vele hogy ez a konstrukció, rafkós az biztos, de én nem bántam, hogy egy huszassal többet fizettem mintha másnál szültem volna, mert a rendelője és maga az orvos profi, és emberséges.

2015. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*5 alkalom alkalmanként nem pedig összesen 30.000, tehát 150, nem jól írtam, ehhez jön az első meg a 6. hetes kontroll 2*10000
2015. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok, úgy jött ki a közel 250.000 Ft, hogy 3x12.000 általános vizitdíj, 5x30.000 terhesgondozási díj, plusz az integrált teszt díja 49.000 összesen 235.000 Ft.

Én is szültem már nála, igaz ugyan hogy akkoriban még nem ez a rendszere volt. Nem volt gond a szüléssel, igaz ugyan hogy a 16 órás szülőszobai tartózkodásom ideje alatt 1x5 percre nézett be, majd a váltáskor és a szülés végén.

Az én dokimnak is szép rendelője, modern gépe van 8.000 Ft-ot kér rendelésenként, a szülésért nem kért pénzt, többszöri kérdésemre is csak annyit mondott hogy ha meg vagyunk elégedve, akkor amennyit gondolunk, amennyit a családi költségvetés még elbír. Ja és a genetikai tesztet elintézte nekem ingyen, csak be kellett mennem Bp-re.

Nem akarom a kérdezőt lebeszélni a doktor úrról, mivel véleményekre volt kíváncsi, megírtam az enyémet.

Az tény, hogy Vácon a legfelkapottabb orvos lett, miután dr. Dubecz D. Esztergomba ment, biztosan nem véletlenül.

2015. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

na de az integrált teszt máshol is ennyi, az tőle teljesen független...ha más dokihoz megy a kérdező, akkor azt ott is ki kell fizetni..akkor az ott is annyival többe kerül (nem mintha bármi értelme volna az integráltnak habár mi is beruháztunk rá de a 2. babánál tuti kimarad)


egyébként én sem akarom rábeszélni, nekem is csak tapasztalatom, hogy nagyon rugalmas és jó orvos itt ebben a térségben, volt "szerencsém" két hetet tartózkodni a kórházban, így kb. volt szerencsém a többi orvoshoz is...hát. :) inkább kifizetem akkor a kondérnak részletekben azzal a 20 ezerrel többet amennyivel kb. többre jön ki.

2015. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!