Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Lupe, Berenisz...

Mit gondoltok a Lupe, Berenisz, Karméla, Lulu és Rozália nevekről?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Rozália az egyetlen elfogadható közülük (bár nekem az sem tetszik), a többi valami borzalom.
2015. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Az első két név olvasása közben azt hittem egy babakocsi márkáról kérdezel:D. Elnézést, tudom izlésről nem lehez vitatkozni, de NE MÁR...
2015. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy nevetséges nevek.
2015. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem hogy babakocsi márkák :)))) Viccesek...
2015. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A Lupe-ről brazil szappanopera szereplőre gondoltam hirtelen, a Lulu kutya, macskanév, a Berenisz, Karméla nem, a Rozália szerintem is az egyetlen elfogadható, de nem adnám.

Neked ezek tényleg tetszenek, vagy csak "hergelni" akarod egy kicsit a gyakorit? :)

2015. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk a Lulu mindig is tetszett :) De nem adnám a gyerekemnek, csak szerintem jól hangzik. De a többi... Mondjuk egyiket sem adnám.
2015. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is babakocsimárkának hittem. Borzasztóak mind.
2015. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Netán valami Spanyol esetleg dél-amerikai a férjed? :) Mert akkor még esetleg megérteném ezeket a neveket, egyébként egy magyar gyereknek szerintem elég borzalmasak - kivéve a Rozáliát és a Lulut, ez utóbbi szimplán csak fura. :) A másik három rettenetesen idegen hangzású...
2015. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ismerősöm kutyája Lulu....Ne szúrj ki a gyerekkel, adj egy kicsit hagyományosabb nevét neki.
2015. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na ezek közül tényleg csak a rozália az egyetlen normális név .
2015. aug. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!