Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez, hogy újabban a tök...

Mi ez, hogy újabban a tök negatív tesztet negatívba meg ilyen olyan kontrasztba rakják a nők, mert úgy már sejlik valami?

Figyelt kérdés
Lemaradtam talán valamiről? A mai tesztek már úgy működnek, hogy csak photoshoppolás után mutatnak pozitívat?
2015. aug. 20. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szeretik illúzióba ringatni magukat, és ehhez minden kreativitást bevetnek.
2015. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért csinálják, mert ha nagyon-nagyon, alig látható a csík, akkor negatívba átrakva jobban látszik.

És ha már látszik valami, akkor örülnek.

Nekem 2 gyerekem van, csináltam már pár tesztet életem során, de soha nem jutott eszembe ilyen trükk, meg soha nem szedtem szét (na jó egyszer, mert kiváncsi voltam, milyen belül :D ), nem csináltam sorozatban 5-6-stb darab tesztet sem (múltkor vki kirakott kb 8 db negatív tesztet, hogy egyik-másikon szerinte van vmi)...

Ennyire nem kéne görcsölni ezen szerintem. :/ :/

2015. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszüntetném a teszteket, aztán békákat árulnék, azt hátha nem raknák fel a gyakorira.

Vagy tesztek mellé nagyító, hátha akkor belátnák a jóvendőbeli anyukák, hogy ahol nincs csík, ott a besugárzás, áztatás, gőzölés, negatívba rakás, szétszedés után sem lesz csík.

Sőt akkor sem, ha közszemlére bocsájtja, és 12 idegen ember véleményezi a tesztet.

2015. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak 12 hetesen mutatott egyértelműt a teszt, pedig előtte már orvos is megállapította az 5 hetes terhességet, mert marha rosszul voltam és elmentem a gyanúmmal vizsgálatra. Utána csak poénból tesztelgettem mert volt még pár felesleges darab otthon és bizony a 12. hétig annyira halvány volt, hogy csak erős fénynél lehetett látni. Én soha nem tettem negatívba egy fotót, de ha nincs korai rosszullétem akkor biztos nem veszem észre még hetekig a terhességet.
2015. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez azért elég ritka.
2015. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Ma volt itt egy lány, nálam ő a nap hülyéje: csinált legalább ötféle tesztet, kettő halvány pozitív, három negatív, hogy akkor most mi van. Jah, és mégcsak nem is késik neki. Ezeket miért kell? Vagy vannak, akik a hőgörbéjüket rakják fel, és kiderül, hogy egész hónapban háromszor voltak együtt, a feltételezett ovu környékén. Milyen élete lehet annak a férfinak? És miért csodálkozik valaki, hogy havi három aktusból nem lesz terhes? Áhhh, mindegy is.


Teherbeesni is könnyebb lenne, ha nem görcsölnének rá ennyire.

2015. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Havi egy aktusból is terhes lehet valaki, nem ezen múlik.


Én életemben 4 db terhességi tesztet csináltam. 4 terhességem volt. Soha nem jutott eszembe trükközni, mert meg tudtam várni, hogy késsen pár napot. Amikor is jól láthatóak a csíkok, nem kell nagyító és egyéb praktika.

2015. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyit tesz a vágy. És az, hogy a gyermekvállalás projekt lett, aminek része sajnos, hogy már egy héttel a várható vérzés előtt tesztelgetni kezdenek, ez a minden reggeli program. Azt megértem, ha valakinek már a várható menses előtt igazi tünetei vannak, és tesztel, de egyébként bolondot csinál magából. Önmaga előtt leginkább.
2015. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert szabad szemmel lát valamit rajta, és megerősítést vár tőlünk. Mivel mi nem látjuk, ezért rakja negatívba, mert ha a csík ott van halványan, akkor állítólag jobban látszik. Nem új dolog egyébként, évek óta látom a hasonló kérdéseket.
2015. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2015. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!