Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti miben viszitek a játszótérr...

Ti miben viszitek a játszótérre a gyereket?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap megszóltak h minek így kiöltöztetni a gyereket, innen a kérdés.


Amúgy nem volt kiöltöztetve egy sima sötét rövidnaci és egy sárga bambis póló volt rajta... Persze ezek szép állapotban. Nem hiszem h ez kiöltöztetés lenne. Mivel 1.8 éves csak eddig azért sűrűn kellett cserélni a méreteket persze h nem használódott el....

Tényleg ilyen ritka h vki nem kinyúlt, agyon használt ruciban viszi le a gyereket?


Első gyerek, most kezdtünk lejárni játszótérre mert eddig nem érdekelte így tényleg nem tudom mik szoktak ott lenni.


2015. aug. 20. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális ruhában. Ne legyen szakadt, totálisan elnyűtt, hanem kényelmes pamut.
2015. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is normális, kényelmes ruhában viszem őket. Nem a legjobban persze, de engem nem zavar, ha tiszta homok lesz, kimosom. De nem szeretem a kibolyhosodott, kinyúlt pólókat, nadrágokat, itthon se adok ilyet rájuk.
2015. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szép utcai ruhában megy, sok gönce van, nem gond, hogy napi 1-2 szettet elhasznál, kimosom. Másfél évesem van.
2015. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem adok rájuk kinyúlt,elnyűt ruhákat.Egyedül akkor adok rájuk olyan ruhát amit kidobni sem sajnálok,ha konkrétan sarazni megyünk a játszóra. :) Persze azok sem rossz ruhák,csak nem tartoznak a kedvencek közé . :)
2015. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rengeteget örököltünk. Miért adjam rá a kopottat amikor van szép is bőven?

Szerintem van még olyan ruhája is amit egyszer se vett fel a nyáron. Engem nem érdekel mit szólnak, ráadom a csinosat, ha már van. Ha meg valamiből mégse lenne elég, pótolom, turiban lehet 2-300 Ft-ért venni szépeket. Mi sem járunk kopottban, így ő sem fog.

2015. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csinos ruhában kislányomnak mindegyik szép csinos ruhája van igy mindegy melyikbe megy le .nincs kinyult,fako ruhája mert vigyázunk rá.van 2-3 olyan ruhája amit tényleg ovis ünnepség re használunk meg ha elmegyünk olyan helyre .de a többiben mehet játszora,is .ha koszos kimosom .
2015. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és ugyis kinövi .
2015. aug. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Akkor csak nem vagyok kivétel h nem kinyúltban viszem.


Lehet rossz napja volt anyukának és talált vmit amibe beleköthet.

2015. aug. 29. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!