Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik, anyukák! Ti mennyire...

Kismamik, anyukák! Ti mennyire bíztok meg a férjetekben?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném: van már egy lányom, és újra kismama vagyok.


Három hónapja dolgozom egy szervezetnél önkéntesként, itt ismerkedtem meg nemrég három lánnyal, akik a "szolgáltatóiparban" dolgoznak/dolgoztak. (Normális kiállású, nem roma nőkről beszélünk.)

Teljesen ledöbbentem, mikor elmesélték, hogy a kuncsaftjaik java részét nős férfiak teszik ki, főként azok, akiknek a felesége/párja épp terhes. Volt, aki hónapokon keresztül hetente legalább egyszer igénybe vette a szolgáltatásaikat, mert a párja veszélyeztetett terhes, és otthon nem kapta meg, amit akart. Számszerűen nézve is, csak ennek a három lánynak hatalmas ügyfélköre volt/van ilyen pasikból.

Mint mondták, a férfiak általában munkából jövet-menet ugranak be hozzájuk, van, aki családi ügyre hivatkozva elkéri magát a munkahelyéről egy órára, ebédszünetben megy, stb. (Lakáson, normál körülmények között fogadják őket, előre egyeztetett időpontban.)


Mindezeket hallva elgondolkoztam. Az, hogy az ilyen férfiakról hogyan vélekedem, szerintem most nem lényeges.

De a nők szempontjából érdekelne: ti mennyire bíztok meg a párotokban? Mondjuk, akik a fővárosban, vagy nagyobb városokban élnek, ahol igénybe vehetők ilyen szolgáltatások? (Mi vidéken, kisvárosban élünk, itt csak a romák "nyújtanak szolgáltatást", de azok is olyanok, hogy még bottal se...)

Ezek a nők viszont jól szituáltak, egészségesek, igényesek.


(nem vitát, vagy indulatokat akarok szítani, a sértő kommenteket is kerüljük, kérlek. Vélemények, esetleges tapasztalatok érdekelnek.)


2015. aug. 24. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

teljes mértékben megbízunk egymásban,meg nem fordulna a fejembe hogy megcsalna vagy akármi ilyesmi! Pedig mi is nagyvárosba élünk, de szerintem nem ezen múlik a dolog.

ha nem tisztel, és nem szeret,meg fog csalni! Ezt neked kell érezned, eldöntened hogy érzed-e a szeretetét, és hogy megbecsül?

a férjemmel nagy szerencsém van, imád velem lenni, és alig várja a kisfia érkezését! Nem marad ki éjjelre, nem megy el inni a haverjaival, utálja az alkoholt is!

mindig időbe itthon van, soha nem adott okot féltékenykedésre

2015. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Én még nem várok babát de ez a téma nálunk is felmerült férjem munkatársai egy része ugyanezt csinálja na mondom azért nagyon remélem nálunk ilyen nem lesz majd .
2015. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Mi beszéltünk ilyenről már korábban is, amikor még nem voltunk házasok. Hogy ki, mit próbált ki, milyen kapcsolatai voltak. Ő sose volt örömlánnyal. Nem vágyott rá, és nem is volt rá szüksége, elég sok lehetősége volt, akkor is, ha csak szexet akart. Így megbízom benne. Volt már olyan egészségi problémám, ami miatt hónapokig nem szexelhettünk. Hiányzott neki is, nekem is. De nem volt belőle probléma.

Viszont egy nagyon jó barátnőmnek a férje, mielőtt összejöttek, rendszeresen járt ilyen nőkhöz. Ő szokott is gondolkodni rajta, hogy vajon most is jár-e. De úgy van vele, hogy amiről nem tud, az nem fáj.

Szerintem ez egy szokás, amit nem 30-40 évesen kezd el valaki. Ha korábban is járt ilyen nőkhöz, akkor nagy esély van rá, hogy sose hagy fel ezzel a szokásával. Ha sose járt ilyen helyekre, akkor minek éppen most kezdené el?

2015. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
megbízom benne, nem hinném hogy igénybe venne efajta szolgáltatást.
2015. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Fú, ez durva amúgy hogy ezt így neked elmondták.

Nekünk is egy lányunk van és úton a kistestvér. Őszintén szólva fel nem tételeznék a férjemről ilyesmit, de gondolom minden nő így van vele, akit megcsaltak, hogy az ő férje aztán biztos nem. De tényleg nem gondolom róla, megbízom benne.

De ugyanakkor a munkahelyén ismerek több olyan nőt, illetve férfit is aki félrekacsintott házasság, gyerekek mellett. Tudtommal egyikből sem lett válás.

2015. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Én azt nem tudom kijelenteni, hogy sose fog megcsalni. Ki tudja, hogy még mik fognak velünk történni hosszú évek alatt? Senki! De abban biztos vagyok, hogy nem örömlánnyal. Ennyire ismerem.
2015. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Ő lenne az utolsó férfi a Földön, aki ilyen helyre bemegy.

Ismerem az elveit.

2015. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Én is megbízok benne maximálisan, ráadásul a teljes családi pénzügyet is nyakamba varrta, még azt sem mondhatnám, hogy látatlanba elhordja rvázni :)

Ettől függetlenül azt gondolom, hogy ha erre lenne igénye, lenne benne annyi, hogy szóljon. Az első héten megbeszéltük amúgy, hogy ha menni akar a másik, mehet, de legyen benne annyi, hogy nem jön vissza és nem hozza haza esélyét sem egy betegségnek. Terhességben ez szerintem óriási felelőtlenség, a többi részéről nincs véleményem, kapcsolatok válogatják, ki hogyan marad bennük. Szóval én bízok benne, hogy ha eljárna, akkor nem jönne vissza, mert ebben állapodtunk meg az elején.

2015. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

EZ a pasi beállítottságától függ. Férjemnek összesen egy db egy éjszakás kalandja volt még egyetemista korában, de még ez után is lelkiismeretfurdalása volt, mert hogy csak szex volt semmi több.

SZóval k***ákat biztos nem venne igénybe...

AKinek ez nem okoz lelkiismereti gondokat az gondolom igénybe vesz ilyen szolgáltatást, azt gondolja neki ez "jár", asszony meg úgyse tudja meg...

2015. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én teljesen megbízom a férjemben, már csak azért is, mert ő smucig ahhoz, hogy prostira költsön :) De egyébként komolyra fordítva a szót, nála ez tényleg elképzelhetetlen lenne, pedig most, hogy babát várok, nálunk is kevesebb a szex. Nálunk eleve ritka az olyan helyzet, hogy az egyikünk nem tudja, hogy hol van éppen a másik. Mindketten számítógép előtt dolgozunk, gyakran ráírunk egymásra hol ezért, hol azért, telefonon is sűrűn szoktunk beszélni - munkaügyben is -, na meg amúgy is be van osztva az időnk abból kifolyólag, hogy van egy nagyobb gyerekünk is, akit hozni-vinni kell, és meg van szabva, hogy mikor ki megy érte, most nyáron meg ugye vagy az egyikünkkel van, vagy a másikunkkal, most éppen a férjemmel, mert ő van szabin.
2015. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!