Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósság elején lévő...

Várandósság elején lévő kismamik! Hogyan élitek meg ezt az időszakot? Beszélgessünk ☺

Figyelt kérdés
Hogy érzitek magatokat? Akinél kistestvér érkezik, Nálatok mennyivel másabb ez a terhesség? ☺ Elmondtátok már a családnak? Vitaminokat szedtek? Sokat váratott magára a gólya? ☺

2015. júl. 30. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Mi is az elsőt vàrjuk, jól érzem magam. Az első együttlétkor összejött.
2015. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk elsőre összejött a tesó. Míg az elsővel nem éreztem rosszul magam, csak álmos voltam, most szédelgek, émelygek, hányok. Még nem mondtuk el, az előzővel is kivártuk szinte a három hónapot.
2015. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk ő a 4., védekezés (gyógyszer) mellett. Ha nem sikerül így, elég lett volna a meglévő három is 😀. Nem reklámozom egyelőre. Most is mint eddig mindegyiknél, borzasztó hányingerem van, és aludni tudnék egész nap.Vitamint majd veszek vmit, mert az fontos.
2015. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hányadik hétben jártok? :)

Nekünk is kistestvéreként érkezik majd. A fiammal egyáltalán nem voltam rosszul, most elég kemény hányingeres-hányós időszak köszöntött be. ☺

2015. júl. 30. 15:03
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

7.hétben járunk

#4

2015. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
2# 18 hét
2015. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sehogy nem érzem magam, mintha nem is lenne. 8 hetes vagyok csak, a kisfiam meg a munka nem sok időt hagy àbràndozni, az elsőnél még bőven volt idő erre. Fura mert akkor be voltam zsongva, most meg semmi, pedig tervezett baba-szemben az elsővel. A pàrom néha meg is kérdezi, higy biztos hogy örülök-e. Kicsit féltem, hogy nehogy baja legyen, terhestüneteim nincsenek. Vitamint babavàràs előtt is reggeteget szedtem, most is.Màsodik próbàlkozós hónapban sikerült. A csalàd nagy része tudja, csak azok nem még, akik szerint nem kéne gyereket vàllalnunk, vagy legalàbbis sejtjük, hogy nem lesznek oda a dologért.
2015. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ezeken a válaszokon mit volt lepontozni? Komolyan érdekel!
2015. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
10+5 napos vagyok, most màr enyhültek a tünetek! Elsõ baba, elmondtuk a családnak nagyon boldogok!
2015. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, minek jon ide olyan, aki lepontoz. Mondjuk azt sem tudom, mi a fenére jó ez a pontozgatás mindig :D
2015. júl. 31. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!