Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan neveket...

Mondanátok olyan neveket amelyeket lehet Liának becézni?

Figyelt kérdés
Ami eszembejut sajnos egyik sem tetszik igazán: Natália, Kornélia, Emilia, Amália. Mi jut még eszetekbe?
2015. aug. 26. 11:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amália, Emília
2015. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kamélia
2015. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az elvileg teljes lista a -lia végződésű nevekről:


Abélia, Amália, Aurélia, Amélia, Atália

Cecília, Célia

Dália, Délia

Eulália, Emília

Fidélia

Júlia

Kamélia, Kordélia, Kornélia

Liána

Mahália

Natália

Odília, Ofélia, Orália, Otília

Rozália

Tália

Virgília, Vitália, Vaszília

Zília


Hát, van pár meredek név. Egyébként a Lídia, Lívia, Lili neveket nekem furcsa lenne Liának becézve hallani. Amit nem soroltál fel, és szerintem vállalható név a listából az az Amélia, Cecília, Júlia, Liána, Otília, Rozália, Virgília. Mondjuk ezek közül egyiket sem adnám az Amélián kívűl, de ezekkel a nevekkel talán nem kell elbujdosnia a gyereknek:)


Ha a helyedben lennék, valószínűleg a Liána nevet választanám, kicsit külföldies nekem, de még ez áll a legközelebb az általad kedvelt Lia formához, vagy maradnék csak simán a Liánál (és adnék, vagy nem adnék mellé második nevet).

2015. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tullia, Zélia, Vanília.
2015. aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tília.
2015. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Noélia
2015. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!