Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Torna hatására fájhat a...

Torna hatására fájhat a császár helye?

Figyelt kérdés

2 császármetszésem volt, az utolsó 2 éve.

Nem mozogtam idáig, túlsúlyom is van, ezért elkezdtem tornára járni.

Tegnap előtt voltam először, tegnap lett is izomláz, de ahogy ma mentem sok talajgyakorlatot nem is tudtam megcsinálni, annyira fáj, ég a császármetszésem hege és környéke. Torna után már nevetéstől,köhögéstől is fáj.

Tudom hogy izmokat vágtak át, de normális hogy fáj? Meddig lesz így?


2015. aug. 26. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után már nem kellene ennyire fájnia szerintem.
2015. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem normális, nem szabadna fájnia. Nekem is 2 császárom volt, és mindkettő után pár hónappal simán tornáztam, nem is éreztem a császár helyét.
2015. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 császár után eltelt 6 év, és ha rosszul mozdultam nagyon megfájdult,égő,hasító érzés volt benne,meg mintha begörcsölne,olyan fájdalmat éreztem. Most túl vagyok a 3. császáron. De még nem fájt úgy a 8 hónap alatt.
2015. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kellene fajnia.Egyebkent jobb esetben nem vagnak at izmokat, csak szethuzzak oket.

Csaszar utan 2 honappal kezdtem el ujra mozogni.Teniszezek, tornazok, de soha semmi kellemetlenseget nem ereztem.

8 honapja volt csaszarom.

2015. aug. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hasizmod záródott rendesen? Rossz erőltetésre sérved is lehet. Neten megtalalálod a képet hogyan kell magadnak megvizsgálni a szétnyilt hasizmot. A másik tippem a remek kis összenövések,amik műtét közben keletkezhetnek. Azok is okozhatnak húzó érzést.
2015. aug. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Ezt a szétnyílt hasizmot megnézem.

Én az összenövésekre gondoltam, de szerintem se kellene ennyire fájnia.

Én úgy tudom hogy vágják a hasizmot, de nem vagyok benne biztos.

2015. aug. 27. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!