Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem csalódás picit, ha a...

Nem csalódás picit, ha a másik fél másnemű gyermeket szeretne? Nem tudom mit gondoljak

Figyelt kérdés

tudom, hogy az egészség igazán a lényeg.

de szóval van már egy gyermekünk, én ugyanolyan neműt szeretnék több okból is.

valahol az is bennem van, hogy számomra tökéletes a gyermekem, nem hiányzik a "változatosság", az apjában viszont pont fordítva, olyasmi elven, ha van már ilyen, legyen olyan is.


tehát kicsit dramatizálva, nem egyezik a véleményünk a gyerekvállalásban. ez normális olyan társak között, akik együtt jóban rosszban, amíg a halál el nem választ, stb.?

szóval nem kellene valahol nem is ágynak, hanem egy megérzésen lenniük?


2015. aug. 30. 10:52
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*nem is egy vágynak, hanem megérzésnek
2015. aug. 30. 10:56
 2/22 A kérdező kommentje:
*közös megérzés
2015. aug. 30. 10:56
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, attól, hogy együtt képzelitek el az életeteket még nem kell mindenben teljesen azon véleményen lennetek mindenben és nem kell csak és kizárólag ugyanazokra a dolgokra vágynotok. Teljesen normális, ha alapvetően közösek a célok, a vágyak, de bizonyos dolgokba eltérnek ezek egymástól.

Amúgy meg nem gondolnám, hogy ilyenen kéne fennakadnod. Elvégre a baba nemét úgysem ti döntitek el!:)

És legyen az kisfiú vagy kislány, a párod nyilván teljes szívéből szeretni fogja, mint ahogyan te is, nem?:)

2015. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

igaz még nem vagyok terhes, de nekem erős a megérzésem, ahogy az első babónál is, hogy ugyanaz lesz.


úgy érzem, mintha egyedül lennék ezzel

első babánál pl a névválasztásban egyetlen tippet sem mondott, maximálisan rám bízta a választást.

ez is olyan érdekes..

2015. aug. 30. 11:10
 5/22 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egy pár vagytok, miért kellene mindenről ugyanúgy vélekednetek? A férjem pl. inkább fiút szeretne másodiknak (pedig az első is fiú), én meg lányt, de mi ebben a csalódás? Úgyse tudja ezt egyikünk se befolyásolni, főleg, hogy már a pocakban van a baba, csak még nem tudjuk a nemét. De egyébként is, szerintem úgy szép a világ, hogy nem mindenben értünk egyet, ez ráadásul egy tök jelentéktelen dolog (lásd előbbi gondolat: úgyse rajtunk múlik).
2015. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem éppen érv, de pl az exemmel(exvőlegény)teljesen egyeztünk ebben a témában, és a rokonságainban nem is született olyan nemű, és mindketten együntetűen arra gondoltunk, hogy biztos nekünk lesz az első másnemű.

és igen, az lett, csak éppen nekem mástól, miután elhagyott és rám tudott találni újra a szerelem.

2015. aug. 30. 11:17
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem mùlik ezen,tùldramatizálod...

Meg is őrülnék,ha a férjem mindenben egyetértene velem.

2015. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Na haragudj, de olyasmiből generálsz problémát, ami távolról sem nevezhető annak.
2015. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

értem

csak olyan fura hogy pont ebben nem egyezünk, mert még ha a tapéta színéről lenne szó..vagy ilyesmi

2015. aug. 30. 11:48
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazan nem ertem min problemazol?

Mert nem ugyanolyan nemu gyereket szeretnel mint a ferjed ?

Nem vagytok sziami ikrek, hogy mindenben egyet kelljen ertenetek, felnott emberek sajat velemennyel.

2015. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!