Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem egy másik nőt kíván....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egy másik nőt kíván. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Elvileg nem feküdt le vele, de nem vagyok biztos benne. 2 éve vagyunk még csak hazasok én nagyon igyekszem jó feleség lenni. Olyanokat irkalt annak a nőnek hogy még most is sirni volna kedvem. A házaséletünk nem a "legsűrűbb" de inkább neki nincs kedve... Igy már értem miért. Mit csináljak? Segitsetek kérlek. Legyszi ne ugy hogy biztos én vagyok a hibás, őszintén nem értem miért van ez... (elküldte a beszelgetest, az egeszet odatolta az orrom elé, nem tudom hogy a férjem tudja e hogy tudom)

2015. márc. 30. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Válaszút elé állítanám.Mondja meg őszintén mit akar,vagy kit akar valójában.Ha ennyire másfelé húz a szíve,ezen változtatni nem lehet,nem maradnék így vele,mert szétvetne az ideg hogy másik nőért sírdogál.
2015. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi. De ha az kell neki akkor miert nem mondja meg? Miert titkolna el? En is ezen gondolkodom amugy, nem akarok ocska pótlék lenni....
2015. márc. 30. 13:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Beszélnék a férjemmel.

Ha jól értem, a nő küldte el a beszélgetést.

Én nem bíznék benne, elég könnyen lehet manipulálni az ilyen beszélgetéseket. Ki tudja, hogy valóban úgy volt-e, ahogy ő átküldte.

Aztán beszéljétek meg, hogy mi az oka az elhidegülésnek, a ritkább együttléteknek. 2 év után ez még nagyon korai.

2015. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 egybaba ***** válasza:
35%

Sok párkapcsolatban előfordul a félrelépés, és fura módon a félrelépő felek utána erősebben kapcsolódnak a párjukhoz.

Nem egyszerű ezt feldolgozni, de ez van...

2015. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Várjak akkor? Egyszerűen belehalok abba hogy engem sosem kívánt ennyire...
2015. márc. 30. 13:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Korotok? Mennyi ideje vagytok együtt?

Mennyi időt tudtok együtt tölteni, közös programok stb.?

Gyerek van?

Mióta hanyatlik a szexuális életetek, mikor vetted észre? Ehhez képest mióta tart ez a "kapcsolat" a másik nővel?

Másik nő milyen meggondolásból tolta eléd a beszélgetéseiket?

2015. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na igen. Én jobban szeretem mint valaha, ő meg... Mi lesz igy később?
2015. márc. 30. 13:38
 8/11 A kérdező kommentje:
Huu, olyan 5 éve vagyunk együtt, van egy babank 1 éves - az alakom már jobb mint uj korában - a nőt régebb ota ismeri mint engem. Már az elejétől kezdve keveset voltunk együtt, nem tudom az esethez kötni, azt mondja elég neki ennyi, 30 felett vagyunk mindketten
2015. márc. 30. 13:41
 9/11 A kérdező kommentje:
Talán bántani akart, nem tudom, egyszerűen nem értem
2015. márc. 30. 13:42
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én leülnék a férjemmel és megbeszélném.

De előtte kinyomtatnám, amit a másik nő elküldött neked, mert úgyis megpróbálná letagadni.


De elmondom neked a mi történetünket. A párommal 2 éve vagyok együtt,nem vagyunk még házasok. Amikor összejöttünk, rá 1 hónapra, kaptam ugyan így mint te üzeneteket egy másik nőtől, hogy neki miket irkál a párom, és hogy milyen jól megvannak ők együtt. Ez így ment hetekig, nem akartam elhinni. Majd egyik este, mikor a párommal kettesben voltunk, fölhoztam neki ezt az egészet. Nem tudott erről az egészről... Majd megmutattam neki az üzeneteket, amiket a nővel "váltottak". Értetlenül nézett rám, már a szakítás szélén álltam, hogy megcsal, hazudik nekem. A nő továbbra is írogatott. A párom "tagadott" mindent. Majd kiderült hogy ez a nő, a párom volt barátnője volt, még előttem, és nem tudta feldolgozni, hogy otthagyta a párom. És így állt bosszút. Úgymond. Egyik ismerősöm segítségével, aki mellesleg a csaj és jómagam közös ismerőse volt, elmondta nekem, hogy nem valós a beszélgetés, a párom és ő közötte. A nő nem az én párommal beszélgetett intim dolgokról, hanem egy másik személlyel.

Azóta is együtt vagyunk, és nagyobb az őszinteség, a bizalom közöttünk mint valaha volt.


Ezt azért mondta el neked, hogy először lehet hogy jobb lenne kutakodni, hogy tényleg úgy van-e ahogy egy vadidegen nő mondja...

2015. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!