Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb szenvedés...

Mi volt a legnagyobb szenvedés/sérelem, amit egy másik embertől kaptál? Legyen az családtag, pár, barát, bárki.

Figyelt kérdés

Mi történt pontosan és hogy dolgoztad fel az eseményeket?

Családi gondok, megcsalás, baráti összeveszés, tanár, főnök-viszony bármi ami eddig a legsúlyosabb volt!



2015. jún. 19. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A legsúlyosabb az egy barát halála volt. Nem tudtam feldolgozni.. :(

L

2015. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szívesen beszélek a személyes problémáimról senkinek, ha mégis, akkor eddig talán két embert leszámítva mindenki visszaélt ezzel - barát, barátnő, családtag. Úgy dolgoztam fel, hogy többet nem beszéltem\beszélek senkinek ezekről, illetve a kapcsolatot sem tartom(nem, az említett rokonokkal sem). Megcsalás is volt bőven, de azok nem voltak olyan vészesek, valahol mindig találtam rá racionális okot a másik részéről - a bizalmas infókkal visszaélés viszont simán kegyetlenség.
2015. jún. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyàmban aki évek ota felénk se néz..

aki végighallgatta hogy a férjem terrorizàl elvenné a gyerekeim mert nem volt bejelentett mhelyem..majd lett nagy àrat fizettem érte de lett..utàna se tàmogatott..az én gyerekeimre nem jön vigyàzni csak a hugoméra..a férjem most nxiltan csal most se segit..hiàba van jo mhely az bàrmikor megszünhet és nincs aki vigyàzzon a gyerekekre amig az anya gürizne hogy eltartsa őket..onnan is csak a lelki terror jön..maradj a gyomorba mert ha elveszted a lakàst nem lesz hova menned és elveszi a férjed a gyerekeket (persze van egy hàz ahol tesom lakott és most üres lesz)inkàbb kitesz annak hogy lassan idegelmegyogyintézetbe kerüljek mert a férjem a kocsibol gunyosan integet a nőjével..mert minden napom rettegés kikapcsoljàk az àramot a hova megyek a gyerekekkel..az unokàira nem vigyàz csak tesom gyerekére..(én nem szeretnék majd különbséget tenni a gyerekeim közt a végén okkal utàlnàk egymàst).

Az ember sokszor a sajàt csalàdja miatt depresszios az szivja el az erejét..

ha eltünnék a csajokkal észre se vennék és lehet egyszer ugyis az lesz..férjem fenyeget legyenek testőreim..hàny csalàdgyilkos van..de nem baj anyukànak a lakàs fontos az hogy a lànya egy idegroncs az nem..mennyivel màs voltam a gyerekeimmel most meg a pszihologus elemzés szerint is vagyok de nincs életem..üres az a sàvom..mennék albérletbe de tudom bàrmi lenne mhely elküld stb.akkor senkire se szàmithatok..de a csalàd csak azt szajkozza maradj a lakàsba menjen el apuka aki nyiltan nőzik..na akkor idegroncs lehetek mert ő nem fog..jah néha ottalsziknde ide jàr haza koszolni vagy ha a nője nincs otthon..talàn kulcsot még nem kapott..persze a férjem ezt a kommentem is olvassa mert egy aljas dög aki röhögve kicsinàl..de remélem egyszer visszakapja az élettől..

apàm is felbukkant szidta anyàmat miért nem segit-pedig ezeket el se mondtam neki ..nem szidtam anyàm hogy különbségeket tesz..tàmogatott merjek kilépni majd eltünt..pedig sose kértem anyagi segitséget csak azt hogy segitsenek vagy jöjjön el hozzàm ha a nyàron nem dolgozik hogy végiggürizzem a nyarat hogy szeptembertől albérletbe tudjunk menni..-olyan segitséget kapok vigyem a gyerekeim hozzà màsik vàrosba igy spirolok a kajàjukon..-basszus nem egyszerübb ha intézetbe adom??-hogy lehet vki ilyen vigyem el gürizzek melozzak a gyerekeimmel màr igy is szarabb a kapcsolatom nem ha nem találkozok velük..értük küzdök és akkor ne làssam őket napokig??szép nyàr elé nézek megint..aludtam ma is vagy 5oràt ..elnegyek nappal melozni..du.szülinapra a gyerkekkel este meg ujbol.melozni..és mellette itthon is legyen rend mert apuka semmit se csinàl..kifolyik a mosogatlan edény..

Ahol nyugodt a légkör nyugodt az ember..de ahol rettegés minden nap mert apuka nem engedett kilépni zsarolt-a csalàd viszont sehol hogy segitsen..hàt én nem nézném végig igy egyik lànyom leépülését sem..

ha nem irok..mi van veled eltüntél??ha irok nem reagàlnak rà hisz az csak panaszkodàs..ja.igen irni lehet csak mert ha nem megyek felénk se néznek..

2015. jún. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyik munkatársam - aki nagyon művelt, jó fej - tudja, hogy van egy alapbetegségem. Egyszer egy helyzetben ezen poénkodott mások előtt, ami kissé sértő volt.
2015. jún. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legnagyobb sértéseket eddig mindig anyukámtól kaptam. Ha összeveszünk, vagy épp nem tetszik neki valami, mindig a fejemhez vágja, hogy mekkora egy szemét féreg vagyok. Mindenkivel így beszél, nem tudja magát kontrollálni. Alapjáraton jó a viszonyunk, szeretem őt, de a legtöbb veszekedésünkre emlékszem.


17/L

2015. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!