Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, próbáltatok már...

Anyukák, próbáltatok már futni babakocsival? A baba hogy viselte? Formásodtatok tőle?

Figyelt kérdés

Én nagyon gondolkodom rajta, mert szeretnék fogyni, de egyelőre csak tempósan sétálunk. Espiro Vector Air babakocsink van, 4 kerekű, de elég stabil szerkezet. Már a sportrészt használjuk. [link]

Ezzel lehetne futni vajon?


2015. szept. 2. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Hát szegény gyerek nem hiszem, hogy élvezné, de a reggeliját kiokádná, az tuti..
2015. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Miért is? Nem göröngyös terepen, hanem sima úton tervezem, egy sportpálya körül. Ennyi erővel az autóban is rosszul kellene lennie, az jobban rázkódik.

Vannak kimondottan futó babakocsik, tehát létezik ilyen, hogy anya fut a gyerekkel.

De természetesen más megoldás is érdekel. Te hogyan tartod karban magad?

2015. szept. 2. 11:04
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Én futottam már babakocsival, de nem a sport kedvéért, hanem a másik gyyerkőc után. Azért az nem volt olyan jó, meg mondjuk a terep sem volt megfelelő. Hát őróbáld meg, aztán kiderül. :)Én amúgy járok futni minden 2 nap 45 percet, de gyerekek nélkül este, mikor a férjem már otthon van.
2015. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

[link]


ilyenünk volt, nem csak én, a családból mások is eljártak a gyerkőccel futni, ráadásul nagyon sokáig, egészen ovis koráig mert imádta :) ennek jó nagy kerekei vannak, nem rázkódott, inkább huppant egyet a göröngyöknél, de persze az is nagyon fontos, hogy a jó nagy kereke nem akadt meg :)

szerintem ha ilyen kocsival szeretnél futni akkor ne sportpályán hanem betonon, bár nem tesz jót a térdnek, de szerintem ez a kocsi nagyon rázkódna füves- kavicsos földön

2015. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Én direktben futni még nem mentem, de volt már hogy futottam egy szakaszon mert nyűgösködött a babám, és a sebességet nagyon évezi, olyankor kacag :D. Szóval a reggelijét nem hányja ki ;). A futóbabakocsi egyébként jobb, mert direkt erre van ugye kitalálva, biztonságosabb (pl. fix az első kereke, így csökken a borulásveszély, stb.).

Én egyébként akkor tornázom amikor alszik. DVD-kre.

Futni egyedül lementem párszor miután hazajött a férjem munkából.

2015. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
5-ös vagyok, azt kifelejtettem amit az előttem szóló is ír, hogy sima babakocsival én is betonon futottam amikor futottam. Sportpályán szerintem nem lenne jó amiatt amit említ a 4-es. A futóbabakocsinak nagyobbak a kerekei, jobban bírja a terepet. Használtam nem olyan nagyon drága szerintem.
2015. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
En gondoltam ra, de maceras sztem, kene hozza egy futobabakocsi plusz terep, ahol lehet futni babakocsival. Egyszerubb ha rahagyom az apjara, amig en futok egyedul vagy leugrok az edzoterembe. Ha nincs otthon az apja, akkor megkerem a szomszed nenit, hogy jojjon at arra a fel orara, de ilyenkor elotte lefektetem aludni.
2015. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Mi is most vettünk futóbabakocsit, ezzel könnyű futni, más, mint egy "mezei" kocsival. Egyelőre csak a párom fut vele, én még nem vettem rá magam, de tervezem...


A gyerek végigvigyorogja, a párom a fiával van, mégis mozog, és rólam is leveszi a terhet arra az egy órára, amíg lent vannak.


Szerintem nagyon hasznos találmány. És igen, a futás jó zsírégető.

2015. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Tapasztalatom nekem nincs, de ezen az oldalon biztos tudnak neked segíteni. [link]

2015. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Nem szoktam pontozgatni, de miután láttam, hogy mások itt élik ki magukat és lepontoznak titeket, így én mindenkit felpontoztam. Legyen szép napotok! :)
2015. szept. 2. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!