Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthoni edzésként megfelelő...

Otthoni edzésként megfelelő lenne a szoba bicikli? 1,5 éves baba mellett és terhesen.

Figyelt kérdés

Felszedtem első terhességemnél kb 15 kg-ot. Ezt szeretném leadni. Illetve fittebnek lenni. De 1,5 éves baba mellett nem tudok el járni se futni se edző terembe. Ezért valami otthoni mozgásra gondoltam. Pl szoba bicikli?

Ez segíthet vajon?

Vagy más ötleteket is szívesen elfogadok :)



2015. aug. 28. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fittebb leszel, de fogyni nem fogsz némi szobabicikli tekeréstől, ahhoz komolyabb edzés kell, ezt pedig nem várandósan kellene elkezdened.
2015. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Helyes étrend + mozgás

Így csak lemegy 1-2 kg és jobban is érezném magam. Szerintem :D anno diétáztam 8 kg lement mozgás nélkül.


De most valami mozgást is be szeretnék iktatni ami nem veszélyes terhesség alatt. :)

2015. aug. 28. 16:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni nem terhesség alatt kell. A bicikli jó, de nem erre. Az egészséges étrend és mozgás alapvető, de ami most a célod, az veszélyes. 15kg fogyás terhesen a magzatodat is károsíthatja. Várj egy háromnegyed évet, szüld meg és 6 héttel a szülés után nekiállhatsz, fokozatosan. De ésszel csináld!
2015. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

nekem azt mondták hogy várandósan ne bicajozzak.

én semmi különöset nem tettem azért hogy leadjam a plusz kgat, csak sétáltunk a babával naponta több kmter.


ne nagyon ne terheld meg magad, a baba miatt.

2015. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az orvos sem fog megdicsérni, ha terhesen állsz neki a fogyásnak, ezt garantálom. Ezt a pár hónapot bírd ki plusz súllyal, aztán szülés után úgy fogyózol, ahogy akarsz. Természetesen nem a mozgás ellen beszélek, de azt is csak ésszel! Nagyon szuper kismamatornás videók vannak a neten, nézz körül!
2015. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Erre előbb kellett volna gondolni, mielőtt újra terhes lettél. Terhesen már ne kezdj el mozogni - maximum sétálni. Csak azt érdemes csinálni, amit amúgy is csináltál a terhesség előtt. És az étrendet is óvatosan, legyen benne elég szénhidrát.
2015. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

most azt a kilenc hónapot hagyd ki, felesleges most elkezdened, és felelőtlen is.

szépen letelik a terhességed és utána majd szépen fokozatosan ésszel leadod.

2015. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én inkább ellipszis trénert vennék, használtan 20körül már kapsz, és erőteljesebb mozgásforma :)
2015. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ellipszis trener tenyleg sokkal jobb. Miert nem tudsz eljarni egyebkent terembe? En 6 honapos mellol siman eljarok egy-egy oracskara, pedig cicizik. Nem tudod rahagyni az apjara?
2015. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Apa általában hetel, nem nagyon van segítségem ezért nem tudok el járni itthonról.
2015. aug. 29. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!