Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek az első baba...

Anyukák, akiknek az első baba még félévesen sem aludta át az éjszakát, de hamar útban volt a kistesó, hogy bírtátok a terhességet, majd az életet két kicsivel?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, egy baba nincs útban, hanem úton van. Annyira rossz olvasni, amikor azt írják, útban van.


A kérdésre válaszolva. A nagy 4 éves, a kicsi 2, de még mindig nem alusszák át az éjszakát. Jó, már nem kell etetni, itatni őket, de át kell menni, mert pisilni kell, rosszat álmodtak, fáznak, melegük van stb. Még mindig meg tudom számolni 2 kezemen, hány éjszakát aludtam végig.

Hogy lehet bírni? Hozzászokik a ember. Szerintem sokkal könnyebb így, mint egy jó alvó baba után vállalni másodikat. Hozzászoksz, hogy már alszol éjszaka, aztán meg kezdheted elölről.

2015. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírás csak az útban. Tervezett gyerek lenne a második is, így még vélelenül sincs útban. Köszönöm a választ!
2015. aug. 27. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!