Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti szólnátok emiatt valakinek?...

Ti szólnátok emiatt valakinek? (drog)

Figyelt kérdés
Barátnőm előélete elég csapzott, drogos volt, de "leszokott". Csak én tudom, hogy ez nem igaz. Van egy kislánya, akit egyedül ugyan, de szépen nevel. A drog nincsen rá hatással, szintentartásra kell neki, mert nélküle már rosszul lenne, tehát nincsen betépve meg ilyenek. Nem is látszik rajta, nem viselkedik agresszíven stb. Ti a helyemben szólnátok valakinek?
2015. szept. 2. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon nem mindegy, hogy konkrétan milyen drogról van szó. Fű vagy heroin? Meg a kettő között is van elég sok.
2015. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fű, meg valami kristályos cucc amit felszív (nemtudom a nevét)
2015. szept. 2. 12:26
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

kristály meth?

egyébként én elbeszélgetnék vele,hogy vegyen igénybe egy elvonókúrát,addig vigyáznék a gyerekére. de ez így tudjuk jól,hogy nem állapot,hogy mindig be van konkrétan drogozva.

2015. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha kitudódik, szerintem elvennék a gyereket tőle, ezért gondolkodom hogy jobb ha magamba tartom.
2015. szept. 2. 13:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen valami olyasmi
2015. szept. 2. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Ez egyaltalan nem normalis!!! Es ha egyszer a szokasosnal jobnan betep, es csinal valamit a gyerekkel???? Nem is nevelhetne ilyen allapotban, te pedig felelotlen vagy, hogy hagyod neki, es nem szolsz senkinek. Aztan majd te szamolhatsz el a sajat lelkiismereteddel, ha tortenik valami a lannyal, vagy a gyerekevel!! Ha en lennek a helyedben mar regen szoltam volna vagy a vedononek vagy a csaladsegitonek, baratsag ide vagy oda, veszelyezteti a sajatja es a gyerek eletet!! Kaphatna segitseget, de te inkabb homokba dugod a fejed, gratulalok szep kis barat vagy!!!!
2015. szept. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!