Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 hónapja szültem és eddig...

5 hónapja szültem és eddig nem jött meg, szoptatok. De ma barnás vérzésem van. Akkor most megjött vagy a belső heggel van valami baj? Császárral szültem.

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megjött. Én is barnáztam az első menzeszkor, de simán szültem, szóval tuti nem a heg. Ennyivel szülés után már talán nem is lehet vele semmi baj, de ha kétségeid vannak, akkor azonnal keresd fel az orvosod.
2012. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon furcsa lenne ennyi idő után, ha a heg okozna gondot, pontosabban ha az kezdene vérezgetni, akkor nem ide írnál, az tuti. :)


Ha az lenne, akkor az óriási fájdalmakkal járna, ugyanis méhrupturáról beszélnénk. Gondolom kontrollon voltál hat hetesen, akkor minden rendben volt?


Menstruáció lesz az.

2012. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A 6 hetes kontrollon minden rendben volt. Akkor meg fog jönni. Köszi hogy válaszoltatok.
2012. jún. 20. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!