Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan tudok adományt kérni?

Honnan tudok adományt kérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

15 éves vagyok és nagycsaládként élünk 3 testvéremmel és egy pocakban lévővel, anyukámmal és mostohaapámmal. Nehéz körülmények között élünk de a szüleim mégis próbálnak megtenni mindent, amit tudnak. 2. osztályos gimnáziumos vagyok, a két öcsém 7.es és 4.es a hugom pedig nagycsoportos. Amióta gimis vagyok, elég sok pénzügyi nehézséget hoztam számukra, de a tanulás után majd segíthetek nekik. Annyi lenne a lényeg, hogy szeretnék adományokat igényelni, csak nem tudom honnan. Főbbként ruhák érdekelnének, de szinte bármi szóba jöhet. Nagyon köszönöm:)



#szegénység #adomány #nehéz körülmények
2015. szept. 5. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Voroskereszt.

A szüleidnek nem ártott volna utána nézni, mit jelent a felelős gyermekvallalas....

2015. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szivesseg.net -en is sokan megfordulnak, akik szeretnek jótékonykodni. Kívánj ott is valamit!
2015. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elmenni nem tudunk érte...:/

Amúgy meg jó szülők, arrol nem tehetünk, hogy ilyen korülmények közé kerültünk és már munkát is próbálnak keresni, az új gyereket pedig én sem preferálom, de szeretnék, ha valaki tovább vinné a mostohaapám nevét is...

2015. szept. 5. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Védőnő, családsegítő szolgálat.


Ösztöndíj? Érdeklődj a suliban, önkormányzatnál.


Minden jót!

2015. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A védőnőnél már anyu is érdeklődött az ösztöndíjon pedig dolgozom:) Köszönöm:)
2015. szept. 5. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ad6kap6.hu
2015. szept. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

anyukadek inkabb arrol gondoskodtak volna hogy ne legyen pocaklakojuk mar megint.

miert kell annyi gyerek ha nincs mibol eltartani oket???!

2016. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!