Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első babánkat várjuk és a...

Első babánkat várjuk és a kelengye beszerzése van folyamatban. Rácsvédő varrásán gondolkozom és abban szeretném a nálam már tapasztaltabb szülők segítséget kérni, hogy milyen vastag szivaccsal töltsem,1 vagy 2 cm vastagságúval? Köszönöm.

Figyelt kérdés

#rácsvédő #szivacstöltet vastagság
2015. júl. 10. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 2cm,de nálunk vastagabb kb 4cm,viszont ez nem jelent semmit. Valószínű elég a 2cm körüli töltet.
2015. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven lehet 2 cm-nél vastagabbra is. Rendesen bele tudják verni a fejüket a babák, minél vastagabb, annál jobb.
2015. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én két centisből csináltam, nekünk megfelel.
2015. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-3 cm a normális. 4 már felesleges, és nem is szép
2015. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a vastagabb fajta vatelint raktam bele és sztem jó lett. Vatelint raktam a takarócskájába is.
2015. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

itt megvan tiltva a rácsvédo használata...fulladás veszély miatt.

mi vettunk egy kis rácsvédot, 1 cm vastag ha lehetett és kb 15 cm magas...a védono jelentette az orvosnak is, hogy milyen "felelotlenek" vagyunk és helybol le is szedte.....

2015. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 31. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!