Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor visszatértetek a...

Amikor visszatértetek a munkába nektek volt betanulási idő?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 évben kicsit felejtettem is na meg sok változás is volt.De pár napot mondtak amit keveslek.Vezető beosztásban dolgoztam szerintem erre nem lehet azt mondani hogy majd belejövök, hisz van amit rendesen tanulni kell

#visszatérés munkába #betanulási idő
2015. szept. 7. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. szept. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ráadásul totál mást csinálok, mint előtte, nekem meg jogszabályokat kellene átnézni, újratanulni a változásokat. Igaz már egy éve mentem vissza, de rengeteg változás van és folyamatosan.
2015. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem volt betanulási idő.Én autóbusz-vezetőként dolgoztam és dolgozom mist is.Annyi volt,hogy újra kellett vizsgáznom kereskedelemből (távolsági járat ugye).

A buszt,amit most is vezetek,a kollégámmal néztük át nagy vonalakban,hivatalosan egy próbakört se mehettem volna vele.Azért úgy vagyok vele,hogy van egy 40 milliós busz,ami nagyobb(szélesebb,hosszabb stb) mint amivel eddig dolgoztam és ott lesz hajnali 5 körül rajta 80-90 utas legalább,azért ne ott bénázzak már.Úgyhogy így volt betanulási idő,kb 10 perc.

Simán ment minden,nem volt semmi gond.

2015. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 2 nap, mert nem az eredeti beosztásomba vettek vissza.
2015. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, mert több mint 4 évet töltöttem otthon, és kicsit más munkakörbe is mentem vissza. Így majdnem ugyanolyan betanulásom volt, mint az újaknak, csak egy kicsit rövidebb. De utánam nem sokkal jött vissza egy kolléganő, aki "csak" 2 évet volt otthon, és ugyanoda jött vissza, ahonnan elment, mellette pár órát ült a főnök az első napján, utána teljesen önállóan tudott dolgozni.
2015. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor inkább nem.Csak az a furcsa hogy még azokat a tréningeket se akarják megtartani amit a többieknek igen.Így meg hogy vállalja az ember a felelősséget?Új programok vannak amikről a többiek egy hetes tréninget kaptak.Vagy csak nekem van olyan szaga a dolognak hogy kiakarnak velem cseszni?
2015. szept. 8. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Engem betettek egy olyan munkakörbe, amit soha nem csináltam előtte, ügyfélfogadás, tanácsadás stb. olyan jogi kérdésekben, ami végképp nem a szakterületem. Oktatás nuku, megmondták, hogy ezt tanultam. Na, ja, tíz évvel ezelőtt, s azóta csak egy részterületen dolgoztam. Most kezdek belejönni egy év után, de az eleje nagyon nehéz volt. Én öt évet voltam otthon két gyerekkel.
2015. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 9. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!