Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kis lakásban hogyan oldjátok...

Kis lakásban hogyan oldjátok meg, hogy ne az egész egy nagy játszóház legyen, szanaszét játékokkal?

Figyelt kérdés
De, ha berakom a dobozba is ...már a dobozok látványa is olyan, mint egy gyerekbirodalom. Ti hova rakjátok a játékokat és hogyan? ( mármint ami egybe tarozik egy kupacba, vagy ömlesztve...van praktikátok?)
2010. márc. 12. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
A bölcsibe is polcokon van szép sorban és vissza kell nekik rakni mert nem kapnak másikat én ezt itthon is bevezettem, ja és leválasztottam a szobáját gyerekrácsal.
2010. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ide!A kérdésedre nem tudok válaszolni,csak annyit tudok mondani,hogy mi nagy házban élünk,van külön szoba a gyereknek,mégis mindig mindenhol játék van,és nálunk nagy játszóház van.

Minket is zavar,pakoltunk már csak a gyerekszobába is,nem egyszer,mégis mindig kikerülnek a játékok.Doboz itt,ott,amott,stb.

Ma már elkönyveltük,ez van.Ha nagyobb lesz,akkor talán nem lesz ilyen nagy a játszóház!:-)

Válaszolni nem tudtam,de talán vígasztal,hogy másnál is ez van,csak nagyban....:-)))

2010. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk elég nagy a ház, de: az egész lakás egész nap egy hatalmas kupleráj, még a tárolódobozokat is szanaszét hordja, a fürdőszobában is pofára esek a sok kacatjában. Szóval tök mindegy, hogy mekkora a lakás. Az én praktikám nagyon egyszerű, esténként mindent beborítok a dobozaiba, nem nézem, hogy mi micsoda (kivétel a fakockák).
2010. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én először dobozokba pakoltam. Aztán meguntam, hogy egyenként kellett mindet portalanítani, és vettem neki egy nagy fenyő komódot, 3 polccal. Abba kerültek bele a dobozai, meg azok amiket nem tudtam dobozba gyömöszölni. Imád benne pakolászni. Ettől függetlenül a konyhában, és a fürdőben is van 1-1 kis doboza, amiből mindig kipakolászik, én meg utána vissza, mikor végeztünk ott. Természetesen mindig jön utánam, akárhova megyek, úgyhogy végülis az egész lakás egy nagy játszóház.
2010. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is minden tele van játékkal, ráadásul a konyhából is széthordja a dolgaimat. Egyik nap nem találtam a krumplinyomót, villával kellett krumplipürét csinálnom. Egyszer fél órát kerestem a merőkanalat, hogy levest tudjak szedni, az ágy alatt volt. Újabban a zoknikat hordja ide-oda, mindenhova.

Nálunk is dobozokban vannak a játékok (nagy ikeás tároló dobozok).

Amikor nappal alszik, akkor nagyjából mindent visszahordok a helyére, és este is, amíg fürdik (apukájával). 15 hónapos.

2010. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy :) Másfél szobás panel, tele játékkal :D Hiába rakok/rakunk rendet minden nap, másnap már nincs látszata.
2010. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod "láthatatlanná" tenni a játékokat ha a dobozokat ajtóval zárható szekrénybe teszed vagy a játékokat fiókba, komódba, ahogy korábban írta valaki. Persze csak addig tart a rend amíg alszanak a manók... Én mindig összepakolok amikor beszunyál hogy ne lássam a sok cumót, még a ruháit is elrakom. Amikor rendben van a lakás jobb a közérzetem. Azután felébred és kezdünk mindent elölről...
2010. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
először kis házban most nagy házban élünk mind a 2 hely mindig tele volt a játékokkal meg még több kacattal ami semmire nem jó de picur szereti.minden nap többször összeszedem és ő élvezettel szétdobálja 100x már nem bosszankodom (24 hós)nézd az arcát mikor kipakol(nem ez a Boldogság?)Csak reméljük hogy elmúlik ez az időszak......egyszer csak.kitartás!
2010. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!