Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sikerült vennem egy Angelcare...

Sikerült vennem egy Angelcare Ac 401-es típusú légzésfigyelőt baba őrző funkcióval, de csak 1 lappal volt a csomag. Járt e már ugyanígy ezzel a tipussal valaki?

Figyelt kérdés
Megbízható e így is a készülék? Azt mondták hogy bizonyos országokban így forgalmazzák, ez rendben is van de nem is gondoltam hogy azonos típusjelzéssel ellátott eszköznél is így van és ugyebár nem hívják fel rá a figyelmet. Azt szeretném tudni járt e már így valaki és mik a tapasztalatai ugyanezzel a készülékkel 1 szenzorlappal való használat közben.

2015. szept. 10. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol vetted? Nekünk ez a típus van, de két pad járt hozzá. Legalábbis tavaly januárban amikor vettük, még kettőt adtak hozzá.
2015. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Használtan vettem egy kereskedőtől Debrecenben garancia ugye használt dolgokra nincs lényegesen olcsóbb is volt. Ő ezt állítás szerint Angliából hozta és ott csak 1 szenzoros hoznak forgalomba. Mivel működik és nincs rajta több csatlakozási lehetőség mint 1 szenzorral így még mertem venni így is, de aztán itthon olvasgattam és elbizonytalanodtam. De szereztem a netem.és és sokan ugyanígy 1 szenzorral árulják és ők is azt mondják eleve így vették sokan originált csomaholásban.
2015. szept. 10. 11:35
 3/7 anonim válasza:
szia.nekünk is ilyen van és két szenzor pad van hozzá úgy érzékeli elvileg az egész matracot. én megpróbálnám visszavinni de ha neked így jó megtarthatod
2015. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Angliában élünk,ilyenünk van,1 lemezes és megbízható,használd nyugodtan.
2015. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok. Szeretném megtudni a 4-es válaszolótól hogy a gyereket a teljes matrac felületén érzékeli, mert azt hallottam ennyi a különbség a 2 szenzoros között hogy lehetnek holtterek. Viszont számomra érthetetlen hogy akkor az angoloknak eléggé megbízható az 1 szenzoros nincs is szükségük 2-re a magyaroknak meg már nem? Mint mondtam nagyon sokan árulnak hasonló képen használtan 1 szenzorost. Ezért szeretném a már tapasztalt használóktól megtudni volt e olyan hogy nem jelzett illetve mennyire voltak vele megelégedve...használat közben.
2015. szept. 10. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egy lemezes egy lemez felületen mér,így kisebb felületen,mint a 2 lemezes.Itt Angliában ilyen van.Olyan volt,hogy feleslegesen becsipogott,mert a gyerek lemászott róla,de ez a 2 lemezessel is megeshet.
2015. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egylapos is megbízhatóan teszi a dolgát. A légzésfigyelők valójában az életfunkciókkal összekapcsolódó önkéntelen izomrángásokat és nem a légzést figyelik. Ezeket a tónusokat egy jó matrac (pl kókuszmatrac) a teljes felületen "közvetíti", így az egylapossal is lefeded az egész ágyat.
2015. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!