Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha Angliába kimennék 2-3 évre...

Ha Angliába kimennék 2-3 évre ott lennék terhes és ott szülnék, milyen pénzbeli ellátást kapnék?

Figyelt kérdés
Nem dolgoznék előtte.

2015. szept. 12. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
2-3 evig a napfenybol vonnad ki az energiat es ezt hasznalnad fel a tulelesre?
2015. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy szép csekket a kórháztól.
2015. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Hanem mi a francot csinálnál? Nem dolgozol, akkor mit vársz? Miböl akarsz megélni? Elég ingyenélö van már itt Angliában, nem kell több!!!!!!!
2015. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

www.frankofamily.info/elet-az-egyesult-kiralysagban-angliaban/amirol-mindenki-hallgat-angliai-tamogatasi-rendszer

Munka kell mindegyikhez.

2015. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
ez attol fugg...az most mindegy, hogy feketén dolgoznál vagy a párod tartana el. ha a férjednek (élettársadnak) van biztositása, akkor a -kártyájára- kerulhetsz és te is biztositva leszel. kb. 180-200 fontot kapsz havonta.
2015. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem te kapsz, hanem te fizetsz akkor! nem is keveset, nagyon drága kint a tb és a kórházi ellátás
2015. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Es akkor a bevàndorlókra fújunk...
2015. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jar.

5 eve elek kint, tanultam a terhessegem elott es mellette dolgoztam, de nem ertem el a torvenyi minimumot.

A ferjem kap "csaladit" es adokedvezmenyt, illetve az o biztositasa reven szultem tb-re.

2015. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mivel az én munkám olyan hogy nem fogadják el a diplomát ezért nem tudnék dolgozni viszont már van egy gyerek és szeretnénk még egyet tehát arra az időszakra szeretnék kimenni amikor otthon vagyok a picivel .Itt 3 éves koráig lehet itthon lenni vele de mivel Angliát nem ismerem ezért kérdeztem. a férjem kinnt van jelenleg és dolgozik is kinnt 1 éve. Köszönöm az értelmes hozzászólóknak a válaszokat.
2015. szept. 13. 08:12
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Angliában egy darab év jár. Nem a szüléstöl számitva, hanem onnantol, hogy a munkát abbahagytad. Itt a nök többnyire addig dolgoznak, mig meg nem indul a szülés. Mindössze 39 hét fizetett, további 13at még otthon lehet maradni, de azért már semmi sem jár.
2015. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!