Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti elvállalnátok ezt...

Anyukák! Ti elvállalnátok ezt a munkát?

Figyelt kérdés

Két nap munka, két nap szabad

Az egyik munkanapon 6-18, a másikon 18-6 a műszak.

A kezdő fizetés 170ezer nettó, plusz cafeteria és évente 50e ruhapénz.

Emellett gyakori fizetésemelés.

A gyerekek: 5 éves, és 10 hónapos kislányok.

Apuka menne gyedre.


2015. szept. 12. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Ruhapénz???
2015. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Én magamat ismerve nem bírnám az éjszakázást, tehát ezért azt mondom, hogy nem.
2015. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Duenna ***** válasza:
44%
Gyakorlatilag 12 órázás, éjszaki műszakkal felváltva. Nagyon sok gyerekes anyuka dolgozik ilyen beosztásban. Csak akkor tudod, hogy bírod-e, ha ténylegesen kipróbálod. 170 ezer nettó azért nem olyan rossz fizetés.
2015. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, nekem bejön az ilyen munkarend, és szeretem, ha hétköznapra is jut szabadnapom, amikor ezt-azt el tudok intézni. A havi 170, cafeteriával meg nem is rossz, na úgy meg pláne nem, hogy ez megy feljebb is.

Ha apuka otthon marad, akkor teljesen jó ez a munkarend szerintem, csak az a kérdés, hogy te mennyire bírod a tizenkét órás műszakokat, meg az éjszakai munkát. Engem maximum a hatórás kezdés viselne meg, de előbb-utóbb megszoknám azt is.

2015. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elvállalnám, igen.
2015. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

Én nem vállalnám. Más kérdés, hogy én eleve azért tanultam, hogy ne kelljen "műszakokban" dolgoznom. Na meg nem is ennyiért.


Egyébként önmagában az, hogy két nap munka, két nap szabad, az nem egy rossz felállás. Ha úgy érzed bírni fogod, akkor hajrá.


Én tudom magamról, hogy az éjszakai műszakot egyáltalán nem bírnám. De még a 12 órát sem.

2015. szept. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Próbáltam, pár hónapig bírtam. A 6-18 irgalmatlan hosszúnak tűnik, amikor haza értem semmire nem volt erőm. Az éjjeles rövidebbek tűnik, de borzasztó, amíg át nem esel a holtponton. Az éjjele műszak utáni napon valamikor délutánra sikerült felebredni és magamhoz térni. Ezt akkor lehet csinálni -szerintem- ha nincs gyerek és otthon semmi dolgod.
2015. szept. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon visszataszító, aki azt írja, azért tanult, hogy ne kelljen éjszakáznia...


Én meg azért tanultam, hogy te éjszaka nyugodtan alhass, aztán ha baj van, jöhess hozzám a kórházba...


Kérdező, nem rossz ez a beosztás és a pénz sem. Én elvállalnám, 95 óta éjszakázom, engem egyáltalán nem visel meg. A 12 óra viszont függ attól, mi a munka, egy unalmas helyen abba belehalnék, de a kórházban nekem repül az idő :)

2015. szept. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Én elvállalnám, művezetőként a MÁV-nál dolgoztam is ebben a beosztásban. Meg lehet szokni, sőt szeretni, főleg, ha az éjszakában van 1-2 nyugis óra, amikor bóbiskolhatsz egyet.

Az már másik kérdés, hogy innentől nincs ünnep, nincs hétvége. Ha szolgálat van, menni kell még Szenteste is, hacsak nálatok nincs ünnepeken leállás.

2015. szept. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem vállalnám, elsősorban a reggeli 6 órás kezdés miatt, de a két műszak sem vonz, pláne gyerekekkel. De azt azért hozzátenném, hogy olyan végzettségem van, amivel 100%-os a foglalkoztatottság, az ország bármely területén gyakorlatilag. Legrosszabb körülményeket figyelembe véve is keresnék annyit, amennyit ezzel a munkával lehet. Ha nem ilyen végzettségem lenne, akkor lehet bevállalnám.
2015. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!